fbpx
- Reklama -
DomáceKeďže je logdan (lockdown po slovensky), tak pôjde ,,len"...

Keďže je logdan (lockdown po slovensky), tak pôjde ,,len“ 13 cestných presunov cudzích vojsk cez Slovensko

-

Keďže je logdan (lockdown po slovensky), tak pôjde ,,len“ 13 cestných presunov cudzích vojsk cez Slovensko

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Bratislava 3. decembra (TASR) – Ministerstvo obrany (MO) SR upozorňuje obyvateľov Slovenska na 13 plánovaných cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl cez územie SR v období od 6. do 12. decembra. Ako zdôraznilo, tranzity boli riadne schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR. TASR o tom informovala hovorkyňa MO SR Martina Kovaľ Kakaščíková.

V období od 6. do 12. decembra sa uskutočnia tiež cestné presuny techniky Ozbrojených síl SR v rámci Slovenska, a to na trasách Nitra – Levice a späť, Sliač – Lešť, Topoľčany – Levice a späť, Sklené – Lešť, Hlohovec – Zemianske Kostoľany a späť, Zemianske Kostoľany – Zvolen a späť, Sliač – Zemianske Kostoľany a späť, Zemianske Kostoľany – Martin a späť, ako aj v rámci mesta Levice.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás