fbpx
- Reklama -
DomáceKeď dépeháčkar ide hovoriť koľko štátu ušetrí

Keď dépeháčkar ide hovoriť koľko štátu ušetrí

-

Keď dépeháčkar ide hovoriť koľko štátu ušetrí

Starý dobrý Matovič je späť držiac sa hesla „Nikto vám nemôže dať viac, ako vám môžem ja sľúbiť!“ Národ už pred voľbami oklamal, teraz sa o to pokúša opäť. Čo to však „jeho ľud“ bude stáť? Koľko sĺz národ vyroní?

Igor Matovič po nástupe do vlády narobil na Slovensku už toľko zlého, že sa stal tým absolútne najneobľúbenejším premiérom v celej jeho histórii. Zo svojho postu síce musel odísť, v populizme ale vôbec nepoľavuje a opäť sa naparuje ako taký kohút. Ako píše portál extraplus.sk, šéf rezortu financií teraz hovorí, že po jeho vláde zostanú peniaze na všetko!

Predchádzajúce vlády neušetrili nič, lebo na Slovensku sa kradlo ako po nebohom

Tvrdenie, aké vypustil z úst „najväčší“ minister financií aký kedy chodil po tomto svete, si azda nedovolil povedať nikto z príčetných financmajstrov. Podľa jeho slov on dokáže ušetriť pre Slovákov viac, ako dokázali všetky naše vlády pred ním! Matovič tvrdí, že po jeho vláde zostanú financie na dôchodky, sociálne dávky a aj na ďalšie iné veci, pričom predchádzajúce vlády podľa neho nedokázali za 30 rokov ušetriť nič.

- reklama -

,,Na Slovensku sa kradlo ako po nebohom,“ hodil šéf OĽaNO Igor Matovič všetkých do jedného vreca. Vláda schválila rozpočet verejných financií, ktorý je podľa premiéra Hegera aj šéfa rezortu financií Matoviča zodpovedný a zameraný na znižovanie deficitu verejných financií.

„Ľudom sme sľúbili, že budeme rozpočtovo zodpovední. Teda, že po nás bude na dôchodky, sociálne dávky a podobne,“ skonštatoval Matovič po rokovaní vlády a dodal, že na Slovensku doteraz 30 rokov vládli vlády, ktoré neboli schopné nič usporiť.

„Na Slovensku sa kradlo ako po nebohom,“ pokračoval šéf OĽaNO vo svojej rétorike. „Je to odkaz všetkým tým jazykom, ktoré sa snažia vytvárať dojem, že veci nefungujú,“ podporil svojho straníckeho šéfa premiér Eduard Heger, podľa ktorého schvaľovať rozpočet v týchto pandemických a turbulentných časoch nie ľahké, pretože nie je isté, ako sa bude vyvíjať svetová ekonomika. „Igor Matovič je v tomto naozaj precízny a dbá o dobro občanov,“ prihrial Matovičovi „populistickú polievočku“ premiér Heger.

Autor článku: Jozef Uhlarik. Článok vyšiel na: www.hlavnydennik.sk

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme onedlho.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás