fbpx
- Reklama -
NázoryKauza Lučanský: Predvolaná bude aj Kolíková. Vynáša syn Miroslava...

Kauza Lučanský: Predvolaná bude aj Kolíková. Vynáša syn Miroslava Radačovského jeho tromfy?

-

Kauza Lučanský: Predvolaná bude aj Kolíková. Vynáša syn Miroslava Radačovského jeho tromfy?

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

V statuse na sociálnej sieti exsudcu, europoslanca a splnomocneného zástupcu rodiny Lučanskej, Miroslava Radačovského, o ktorom ste sa mohli aj dnes dočítať na našom webe (https://davdva.sk/m-radacovsky-v-pripade-generala-lucanskeho-navrhuje-vysluch-novinarky-m-todovej-dennik-n/), bolo veľmi opatrne Miroslavom Radačovským avizované, kto bude postupne predvolaný pred orgány činné v trestom konaní, aby sa zúčastnili výsluchu, pri objasňovaní úmrtia generála Lučanského.

„Riadiac sa platným zákonom SR, s určitosťou navrhujem výsluch novinárky Moniky Tódovej a p. Mariána Kotlebu ako člena tzv. vyšetrovacej komisie“ prezradil Radačovský.

Radačovský sa veľmi opatrne vyjadroval k priehajúcemu vyšetrovaniu, pričom poukazoval aj na bezpečnosť „nebudem sa preto ku konkrétnemu vykonávaniu dôkazov vyjadrovať. Jednak by to bolo netaktické, neprofesionálne, a jednak proti takej sile, ktorú som vyššie popísal, by som mal len veľmi malú šancu bojovať s ňou v mediálnom priestore a buďme úprimní, možno by to mohlo byť aj nebezpečné.“

- reklama -

Napriek veľmi zdržanlivým vyjadreniam zástupcu poškodených generála Lučanského, Miroslava Radačovského sa vďaka komentárom jeho syna Michala Radačovského na Facebooku (v skupine Všetci za Milana) spoločnosť mohla dozvedieť, že medzi predvolané osoby bude v budúcnosti patriť aj ministerka Mária Kolíková a členovia komisie, ktorú zriadila.

Ostáva len veriť, že to nebol jeden z dobre strážených tromfov Miroslava Radačovského, pretože okrem predvolania Kolíkovej sa Radačovský ml. rozpísal, že predvolaní majú byť aj členovia komisie, ktorú zriadila ministerka Kolíková a tým niečo v konaní na vyriešenie smrti Milana Lučanského niečo nezmaril.

Dúfajme, že tých prekvapení má Miroslav Radačovský pripravených viac a tieto neboli jediné. 

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás