fbpx
- Reklama -
NázoryJuraj Mesík: Rozklad stratégie opichávania svedkov Pfizerovych vírusovou mRNA...

Juraj Mesík: Rozklad stratégie opichávania svedkov Pfizerovych vírusovou mRNA v priamom prenose

-

Juraj Mesík: Rozklad stratégie opichávania svedkov Pfizerovych vírusovou mRNA v priamom prenose

Vládou kontrahovaná tlač hlási:

- reklama -

„Rokovanie parlamentu, ktoré malo byť dnes dopoludnia, je zrušené. Dôvodom je, že jedna z poslankýň mala pozitívny test na covid-19. Viacerí poslanci sa dajú aj dobrovoľne otestovať.“

Všetkých obyčajných, solidárnych a rodinkárskych poslancov máme poctivo opichaných mRNA – tak čoho sa preboha tak boja??? Na verejnosti priam nábožne nosia rúška, šprtanie v nosohltanoch sa im stalo jednou z vášnivo vyhľadávaných rozkoší… Ostatní poslanci vedia, že majú k dispozícii účinné nástroje profylaxie a včasnej liečby covidu, prípadne covid prekonali a získali odolnosť.

Samotná NR SR je priamo v centre nášho karibského ostrova slobody…

A jedna pozitívne testovaná poslankyňa celú túto maškarádu rozloží? Neviete ktorá to mala tú drzosť?

O čo teda ide? Je zrušenie rokovania parlamentu sondovacím balónikom ďalšieho rozkladu demokracie na Slovensku? Lebo keby sa im podarilo vyradiť z politiky parlament, korupčno-plagiátorská vláda by po mravnom rozklade masmédií – našich „strážnych čiváv demokracie“ – zostala aj bez posledných zvyškov akej-takej verejnej kontroly.

Zdroj:

spot_imgspot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

2 COMMENTS

  1. Treba zvolať mimoriadnu schôdzu parlamentu s igelitovou zástenou a odhlasovať splnomocnenie Matrtajovi na vládnutie prostredníctvom dekrétov. Nemcom sa to v 1933 osvedčilo

  2. Bolo by zaujímavé vedieť, či dotyčná poslankyňa má aj symptómy vírusovej choroby. Myslím, že sú pridobre platení aby len tak prestali pracovať. Okamžite sa mali všetci samootestovat Matovicovymi antigenmi. Pozitívni 14 dnovu karanténu bez náhrady mzdy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás