fbpx
- Reklama -
NázoryJuraj Mesík: Namiesto účinnej profylaxie (ako Fínsko a Nórsko)...

Juraj Mesík: Namiesto účinnej profylaxie (ako Fínsko a Nórsko) alebo včasnej liečby (India) sa Hegerova vláda rozhodla vystupňovať ad absurdum násilný tlak na občanov a občianky Slovenska, aby si nechali do tiel napichať dávky vírusovej mRNA od Pfizera a spol.

-

Juraj Mesík: Namiesto účinnej profylaxie (ako Fínsko a Nórsko) alebo včasnej liečby (India) sa Hegerova vláda rozhodla vystupňovať ad absurdum násilný tlak na občanov a občianky Slovenska, aby si nechali do tiel napichať dávky vírusovej mRNA od Pfizera a spol.

Dnes je tomu presne 11 týždňov čo sme súčasnému premiérovi Hegerovi s MUDr. Pijákom poslali otvorený list so 4 konkrétnymi návrhmi s nulovými nákladmi na odvrátenie jesennej vlny masového zomierania.

- reklama -

Na list neprišla žiadna odpoveď, neuverejnili ho žiadne mainstreamové médiá. Namiesto účinnej profylaxie (ako Fínsko a Nórsko) alebo včasnej liečby (India) sa Hegerova vláda rozhodla vystupňovať ad absurdum násilný tlak na občanov a občianky Slovenska, aby si nechali do tiel napichať dávky vírusovej mRNA od Pfizera a spol.

Výsledok je + 860 mŕtvych za uplynulých 11 týždňov. Hegerov masaker sa len rozbieha a zdá sa, že má potenciál zanechať po sebe ešte viac mŕtvych, ako Matovičov v zime a na jar 2021.
Na Slovensku dnes denne zomiera toľko ľudí, ako 8. mája 2021.

8. 5. tu malo v sebe dve dávky vírusovej mRNA 10,7% obyvateľov.

Dnes ich má 4 x viac – 42,5%.

Z otvoreného listu Hegerovi 26. augusta 2021:

„… Rýchle rozšírenie vysoko infekčného delta variantu na prahu jesene sa môže stať „perfektnou búrkou“ s ďalšími devastujúcimi dôsledkami pre zdravie a životy občanov a ekonomiku a verejné financie Slovenska.

Vzhľadom na vyššie uvedené riziko, do ktorého ako premiér vediete občanov Slovenskej republiky, Vás žiadame o urýchlené uskutočnenie týchto jednoduchých a lacných opatrení na odvrátenie najhoršieho scenára vývoja epidémie na jeseň a v zime 2021/2022. Na rozdiel od desiatok miliónov eur, ktoré Vaša vláda minula na vakcinačnú lotériu a marketingovú kampaň v masmédiách majú naše návrhy nulové náklady z prostriedkov štátneho rozpočtu:

  • Bezodkladné zavedenie programu sezónnej (september až marec) fortifikácie potravín vitamínom D podľa fínskych noriem.
  • Zabezpečenie sledovania hladín sérového vitamínu D u všetkých občanov nad 60 rokov a u všetkých ľudí s obezitou, cukrovkou a ďalšími rizikovými faktormi pre covid.
  • Bezodkladné zabezpečenie dostupnosti a dostatočných zásob calcifediolu, alfakalcidolu a prípadne iných rýchlo účinných foriem vitamínu D v lekárňach na Slovensku.
  • Umožnenie voľného predaja liečiva ivermektín v slovenských lekárňach bez lekárskeho predpisu. „

Zdroj:

spot_imgspot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás