fbpx
- Reklama -
NázoryJuraj Mesík: Malý odhad ďalšieho vývoja: Hegerov masaker Slovákov...

Juraj Mesík: Malý odhad ďalšieho vývoja: Hegerov masaker Slovákov vstupuje do ďalšej fázy

-

Juraj Mesík: Malý odhad ďalšieho vývoja: Hegerov masaker Slovákov vstupuje do ďalšej fázy

Po tom, ako napriek včasným varovaniam vláda neumožnila občanom voľný prístup k absolútne bezpečnému, vysoko účinnému a superlacnému IVM a nezabezpečili fortifikáciu potravín vitamínom D doviedli Hegerovci krajinu do dnešného stavu.

- reklama -

Namiesto vitamínu D a IVM po 1 eure na prevenciu a včasnú liečbu už s veľkou slávou podali 3000 ťažko chorým monoklonálne protilátky po 2000 dolárov za balenie a nakupujú nový (teda na nežiadúce účinky len kratučko otestovaný) liek od Mercku po 700 eur za balenie. O to presne tejto vláde a ňou plateným médiám ide – zabezpečiť masu klientov pre farmabiznis.

Bez účinnej profylaxie a včasnej liečby Heger doviedol krajinu nielen do ďalšej fázy masového zomierania a devastácie zdravotníctva, ale aj ďalšej fázy zničenia malého biznisu a poškodenia celej ekonomiky Slovenska. Ako od začiatku pandémie, všetko pod starostlivým dohľadom tých istých „odborníkov“.

Citát z K-tlače :

“ Premiér Eduard Heger „sa intenzívne zaoberá možnosťou trojtýždňového lockdownu pre všetkých obyvateľov, ako to navrhuje ministerstvo zdravotníctva a konzílium odborníkov“. Práve názor odborníkov je v tomto smere pre predsedu vlády kľúčový.“

Tri týždne prázdnin mnohým bodnú, ale viete čo sa tým vyrieši?

Absolútne nič.

Presne ako nič nevyriešilo pred rokom masové špajdľovanie nosohltanov a teraz masové opichávanie občanov vírusovou mRNA.

Jediný výsledok obyčajno-slobodo/solidárno – rodinnej politiky boli, sú, aj budú len

1, rasty ziskov pre farmabiznis,

2, rast dlhov pre naše potomstvo

3, zdevastovanie ďalších stoviek až tisícov malých firiem, ktoré už teraz ryjú držkou v zemi a

4, pokračovanie masového zomierania občanov Slovenska.

Počas lockdownu na chvíľu klesne prírastok počtu „prípadov“, neskôr aj oficiálny denný počet úmrtí a hospitalizácií. Ale behom pár týždňov po vyhlásení víťazstva a slávnostnom ukončení lockdownu budeme znovu tam, kde sme teraz. Len medzitým samozrejme opichajú svedkov Pfizerovych treťou dávkou – čím ich pripravia na štvrtú niekedy na jar 2022. A napätie a byrokraticko-policajný teror v spoločnosti možno prerastie do ďalšieho levelu.

Toto je optimistický variant – platí len za predpokladu, že sa v krátkom čase nezjaví a nezačne šíriť variant, ktorý efekt dávok vírusovej mRNA úplne neprekoná a nezačne žať veľkou kosou v populácii, ktorá si nechala dávkami mRNA utlmiť prirodzenú imunitu. Ak dôjde k tomu, budeme na zimu a jar 2021 spomínať ako na prechádzku kvitnúcim sadom.

Komunisti hlásali „bude ako nebolo“.

Za Hegera vieme, že bude ako za Matoviča. Ak príroda nebude milosrdná, tak ešte oveľa horšie.
Čo sme si slobodne zvolili, to máme… Mysleli sme si, že vzdelanosť je drahá, tak sme skúsili ignorantstvo. To nám dnes vládne.

Zdroj:

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme onedlho.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás