fbpx
- Reklama -
NázoryJuraj Draxler: Čo nás po lete čaká

Juraj Draxler: Čo nás po lete čaká

-

Juraj Draxler: Čo nás po lete čaká

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Juraj Draxler: Čo nás po lete čaká

  1. Jeseň asi už bude posledné obdobie vládnutia tohto divotvorného zoskupenia. V októbri-novembri už začne byť mnohým zreteľné, že to títo proste neuvládzu tlačiť ani čisto vecne. Do Plánu obnovy natlačili veci, ktoré nebudú schopní realizovať. Médiá to mesiace ignorovali, lebo tomu nerozumejú, ale bude stačiť jeden list Európskej komisie, ktorý niekto zverejní, aby konečne vypukol škandál.
  2. Medzitým už teraz v lete parlament buď prijme pár zákonov ktoré v teréne spravia strašný chaos, alebo neprijme a to spôsobí, že sa koalícia nesmierne doháda. (Ide o tri zákony z dielne podpredsedu vlády Holého a o školské zákony z dielne Popletka Grohlinga.) Remišová kvôli digitalizácii a eurofondom začne hľadať, po ktorých kanáloch sa dá najľahšie presúvať.
  3. Neustane ani vojna policajtov a prerastie do Vojny kmotrov. Sponzori jednotlivých zoskupení už na seba začínajú byť značne nabrúsení a ono sa to dosť prejaví.
  4. Všetci začnú od leta pripravovať predvolebnú kampaň. Novinári takmer pred každými voľbami zvyknú vytiahnuť klišé, že toto bude najšpinavšia kampaň, ale tentokrát sa možno aj trafia. Špiny bude lietať riadne.

Ja osobne sa na to vôbec neteším. Vždy som si prial žiť v krajine, kde sa nerieši špina, ale reálne veci: čo krásne sa postaví, kde sa budú decká hrať, ktorá stanica metra alebo mestskej rýchlodráhy sa dá v daný rok do prevádzky.


Ak mám byť úprimný, jediná vec, ktorá ma tu drží, je, že mám šťastie na ľudí okolo seba. Obrovské šťastie na ľudí, ktorí veria v Slovenskú republiku, v seba, v budúcnosť.
Netreba si klamať, na jeseň to bude obrovský boj. A v boji nezáleží na jednotlivcovi, ale na tom, akých ľudí má okolo seba.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás