fbpx
- Reklama -
NázoryJUDr. Martin Ribár: Ukameňujte konečne Žilinku, zadupte §363 Trestného...

JUDr. Martin Ribár: Ukameňujte konečne Žilinku, zadupte §363 Trestného poriadku do zeme, verejne rituálne spáľte Trestný poriadok a popri tom nezabudnite vrátiť svoje právnické diplomy!!

-

JUDr. Martin Ribár: Ukameňujte konečne Žilinku, zadupte §363 Trestného poriadku do zeme, verejne rituálne spáľte Trestný poriadok a popri tom nezabudnite vrátiť svoje právnické diplomy!!

👉🏻Generálny prokurátor/Generálna prokuratúra MUSÍ zrušiť právoplatné rozhodnutie prokurátora alebo policajta, ak takým rozhodnutím, alebo konaním, ktoré mu predchádzalo, bol porušený zákon – je to jej zákonná povinnosť

- reklama -

👉🏻Postupom podľa §363 Trestného poriadku nemôže generálny prokurátor nahrádzať súdy a nenahrádza súdy

👉🏻Postupom podľa §363 nikto nikoho neoslobodzuje – v každom kritizovanom rozhodnutí generálnej prokuratúry podľa §363 Trestného poriadku sa nachádza výrok o tom, že sa prikazuje OČTK teda polícii a prokuratúre o veci znova konať a rozhodnúť – avšak už zákonne.

👉🏻Zrušenie právoplatného rozhodnutia v prípravnom konaní postupom podľa §363 Trestného poriadku nie je RES IUDICATA – „prekážkou rozsúdenej veci“, a osobe, ktorej bolo týmto postupom zrušené obvinenie môže byť opätovne vznesené obvinenie a následne môže byť podaná aj obžaloba na súd a môže prísť k odsúdeniu tej osoby, ktorej bolo v minulosti zrušené obvinenie cez §363 Trestného poriadku

Zákonnosť trestných konaní musí byť na prvom mieste bez ohľadu na meno obvineného‼

Prosím všetkých super odborníkov na trestné právo a všetkých právnych expertov najmä z politického spektra, ASPOŇ si prečítajte Trestný poriadok – zák. č. 301/2005 Z.z. – §363 až §367 a aspoň JEDNO to rozhodnutie GP o 363.

Ak aj potom budete tvrdiť tie vyššie uvedené veci, tí, ktorí máte právnické vzdelanie – vráťte svoje diplomy‼

Zdroj:

spot_imgspot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás