fbpx
- Reklama -
NázoryJudita Laššáková: KTO SEJE BÚRKU, ŽNE URAGÁN

Judita Laššáková: KTO SEJE BÚRKU, ŽNE URAGÁN

-

Judita Laššáková: KTO SEJE BÚRKU, ŽNE URAGÁN

Tak si to zhrňme v pár bodoch:

• Vláda nevie, ako bojovať s pandémiou. Tak kopíruje opatrenia susedných krajín. Aj to nie celkom dôsledne. Zväčša skôr zlyhania, než rozumné riešenia.

• Ľudia unavení zo zákazov, príkazov a nezmyselných, nikam nevedúcich opatrení vyjadria svoju nespokojnosť v Lidli. Tam dôjde k potýčke s políciou. Skončí sa to nejakou tou zlomeninou.

- reklama -

• Hrôzu naháňajúci zásah polície pochváli minister obrany Jaroslav Naď, dočasný policajný prezident pochváli po čurillovských aj ďalších „svojich chlapcov“ a sľubuje pokračovanie týchto praktík, dokonca ich aj sprísniť. Strach je efektívne rozsiaty medzi obyvateľstvom.

• Ako jedna z prvých krajín Európy Slovensko, respektíve jeho takzvané politické špičky sa zmôžu na riešenie v podobe „lockdownu“. Jedným z dôvodov na to, aby SMEL ísť slobodný človek v slobodnej krajine von (choré!!!), je očkovanie.

• A potom jedna z ministeriek na Facebooku uverejní vyjadrenie, že počas lockdownu sa znížila ochota ľudí sa dať zaočkovať! Jej zdôvodnenie je rovnako magické ako ona sama. Vraj očkovaní majú mať výhody. Ak bude vláda „zatvárať“ všetkých, tak to ľudí nebude motivovať dať sa zaočkovať. Áno, táto logika nepustí! Lenže čo ak je to inak, pani ministerka?

• Pani Remišová, ani vám, ani nikomu z vlády a s ňou spojeným poslancom ochotným zahlasovať za akúkoľvek vami a vašimi kolegami predostretú blbosť nenapadlo, že video zachytávajúce brutalitu niektorých policajtov, ktorú posvätili aj váš kolega minister obrany a aj dočasný policajný prezident PZ, odradí ľudí ísť sa dať zaočkovať?! Veď človek pohybujúci sa počas lockdownu vonku je hotový terč! Toto vám treba pripomínať a poukazovať na tieto súvislosti?!

• Áno, ja viem. Polícia vyhodnotila tento zákrok ako zákonný. Lenže občan konanie policajtov vyhodnotil asi inak.

• Takže sa nečudujte! Žnete iba to, čo ste zasiali…

Zdroj:

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme onedlho.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás