fbpx
- Reklama -
NázoryJudita Laššáková: KTO SEJE BÚRKU, ŽNE URAGÁN

Judita Laššáková: KTO SEJE BÚRKU, ŽNE URAGÁN

-

Judita Laššáková: KTO SEJE BÚRKU, ŽNE URAGÁN

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Tak si to zhrňme v pár bodoch:

• Vláda nevie, ako bojovať s pandémiou. Tak kopíruje opatrenia susedných krajín. Aj to nie celkom dôsledne. Zväčša skôr zlyhania, než rozumné riešenia.

• Ľudia unavení zo zákazov, príkazov a nezmyselných, nikam nevedúcich opatrení vyjadria svoju nespokojnosť v Lidli. Tam dôjde k potýčke s políciou. Skončí sa to nejakou tou zlomeninou.

- reklama -

• Hrôzu naháňajúci zásah polície pochváli minister obrany Jaroslav Naď, dočasný policajný prezident pochváli po čurillovských aj ďalších „svojich chlapcov“ a sľubuje pokračovanie týchto praktík, dokonca ich aj sprísniť. Strach je efektívne rozsiaty medzi obyvateľstvom.

• Ako jedna z prvých krajín Európy Slovensko, respektíve jeho takzvané politické špičky sa zmôžu na riešenie v podobe „lockdownu“. Jedným z dôvodov na to, aby SMEL ísť slobodný človek v slobodnej krajine von (choré!!!), je očkovanie.

• A potom jedna z ministeriek na Facebooku uverejní vyjadrenie, že počas lockdownu sa znížila ochota ľudí sa dať zaočkovať! Jej zdôvodnenie je rovnako magické ako ona sama. Vraj očkovaní majú mať výhody. Ak bude vláda „zatvárať“ všetkých, tak to ľudí nebude motivovať dať sa zaočkovať. Áno, táto logika nepustí! Lenže čo ak je to inak, pani ministerka?

• Pani Remišová, ani vám, ani nikomu z vlády a s ňou spojeným poslancom ochotným zahlasovať za akúkoľvek vami a vašimi kolegami predostretú blbosť nenapadlo, že video zachytávajúce brutalitu niektorých policajtov, ktorú posvätili aj váš kolega minister obrany a aj dočasný policajný prezident PZ, odradí ľudí ísť sa dať zaočkovať?! Veď človek pohybujúci sa počas lockdownu vonku je hotový terč! Toto vám treba pripomínať a poukazovať na tieto súvislosti?!

• Áno, ja viem. Polícia vyhodnotila tento zákrok ako zákonný. Lenže občan konanie policajtov vyhodnotil asi inak.

• Takže sa nečudujte! Žnete iba to, čo ste zasiali…

Zdroj:

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás