fbpx
NázoryJE TO JASNÉ KOMU HAMRAN SLÚŽI: ČO ROBIL HAMRAN...

JE TO JASNÉ KOMU HAMRAN SLÚŽI: ČO ROBIL HAMRAN NA MÍTINGOCH PROGRESÍVNEHO SLOVENSKA V ROKU 2020?

-

JE TO JASNÉ KOMU HAMRAN SLÚŽI: ČO ROBIL HAMRAN NA MÍTINGOCH PROGRESÍVNEHO SLOVENSKA V ROKU 2020?

ĽUBOŠ BLAHA: HAMRAN = PROGRESÍVNE SLOVENSKO

Povedzme si to na rovinu – to, čo stvára Hamran na čele polície, nie je policajná práca, ale politika. Špinavá politika.

Ako nejaký capo di tutti capi. Nahrávky mafiánov, intrigy, klebety, klamstvá a podvody. To je Hamran. Vraj šéf polície.

Pripomína mi to mexické kartely, ktoré takisto vlastnia svojich šéfov polície. A tiež púšťajú mafiánske nahrávky. Akurát že nelikvidujú lídrov opozície, to si nedovolia ani v Mexiku.

Hamran je politický Lojzo Čistič. Otázka je, kto ho využíva. Odpoveď je jasná, stačí sa pozrieť na fotku z minulej volebnej kampane – Hamran bol na predvolebnom mítingu Progresívneho Slovenska a s vtedajším šéfom PS Trubanom dojednával spoluprácu.

Hamran je pelendrek Progresívneho Slovenska, krutým mlátia opozíciu. Robia to tupo, pretože sú tupí. Ale niet pochýb o tom, že ich cieľom je zničiť Smer.

Čaputová ako bývalá podpredsedníčka Progresívneho Slovenska sa otvorene postavila za Hamrana a obetovala Šimka. Tým povedala všetko – Hamran je PS.

Za všetkým týmto mafiánskym honom na opozíciu stojí PS na čele s Čaputovou. Hamran to svojou tlačovkou plne potvrdil.

V normálnej krajine by bol do sekundy odvolaný, pretože policajný prezident sa nemá čo pchať do politiky. Ale nie, tu ho Čaputová a jej panáčik Ódor držia vo funkcii za každú cenu. Prečo asi?

Chystá sa veľký útok na Maroša Žilinku a šéfa SIS Aláča. Lebo nesklopili hlavu pred progresívnou mafiou.

Vždy, keď sa pred kamery postaví Hamran a začne ako zakomplexovaný chriašteľ vrieskať nezmysly proti Robertovi Ficovi, spomeňte si na túto fotku. Hamran je Progresívne Slovensko. Je to Trubanov a Čaputovej pandrlák. A zaťahuje políciu do predvolebnej kampane, pretože PS chce zmanipulovať voľby.

Podľa precedensu z minulosti je úplne zjavné, že Hamran sa správa ako člen mafiánskej organizovanej skupiny. Chlapci a dievčatá sa očividne modlia, aby nová vláda nepoužila proti nim tie isté metódy, ako používali oni proti nám. Majú strach. Strašný strach. A preto robia detinské chyby. Karma sa blíži .

Zdroj:

https://t.me/LubosBlahaSmer/1125

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

2 Komentáre

  1. … a kto povedal, že Blaha je normálny človek? Kto povedal, že Blaha nie je primitívny chudáčik trčiaci Ficovi zo spodnej diery bez názoru a chrbtovej kosti? … lebo to všetko, a omnoho viac – lepšie povedané omnoho MENEJ – mentálny akrobat a barano-milec Blaha, sutočne je!

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás