fbpx
- Reklama -
Zhodnotenie týždňaJe pedofília spoločensky prípustná? Blaha vs. ESET

Je pedofília spoločensky prípustná? Blaha vs. ESET

-

Je pedofília spoločensky prípustná? Blaha vs. ESET

O čo ide Sme-čku ?
Chce senzibilizovať slovenskú spoločnosť ? Istým silám sa zdá , že je príliš konzervatívna a treba ju posunúť. Séria článkov spochybňovanú nebezpečnosť pedofília to len dokazuje. Veľký rozhovor s pedofilom , nasledoval komentár, Jakuba Filu že pedofil má právo na život bez predsudkov, , a nasledoval to status Bc. Hanzelovej v rovnakej „tónine“. Aké je vysvetlenie ?

Slovensko v kultúrnych otázkach nespĺňa európske štandardy Slovensko, tak s tým treba niečo urobiť ? Írsko je dobrý príklad . Ešte na prelome milénií najkonzervatívnejšia katolícka krajina so zákazom rozvodov a prísnym zákazom potratov, dnes extrémne liberálna spoločnosť s množstvom verejne pôsobiacich homosexuálnich politikov a s manželstvami homosexulálov.
Na Slovensku, stále ešte 900 000 voličov , teda cca 38 – 40 % tých čo chodia voliť tieto témy nenechávajú chladnými a s tým treba niečo urobiť.

- reklama -

Poslanec Blaha čelí žalobe spoločnosti Eset, vraj ju ohovára. Zaujímavé, aký útlocitní sú oligarchovia Esetu, ktorí podporujú – sú akcionármi extrémne tendenčného plátku Denník N, verejne a masívne finančne podporujú PS, ale aj viacerých komunálnych politikov. Ešte stále nepochopili, že žijeme v demokracii v ktorej je kritika oponenta samozrejmou súčasťou. Nakoniec si neuvedomujú, že tým, len neskutočne pomáhajú poslancovi Blahovi v jeho popularite.

Finančne podporiť môžte publikované videá príspevkom na účet: SK92 7500 0000 0003 2623 8393,
alebo pomocou služby Patreon: https://www.patreon.com/romanmichelko

spot_imgspot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás