fbpx
- Reklama -
NázoryJán Mažgút: ✌?AKCÍNA JE...

Ján Mažgút: ✌?AKCÍNA JE…

-

Ján Mažgút: ✌?AKCÍNA JE…

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Hovorca strany SMER – SD Ján Mažgút na sociálnej sieti Facebook poukázal na úvahy o diskrimináciu ne-zaočkovaných proti ochoreniu COVID – 19. Ide pritom o postupné dávkovanie takýchto nápadov zo strany kompetentných, ale aj novinárov tipu Schutz. Namiesto snahy o očkovanie primárne ohrozených skupín osôb, sme dnes svedkami snáh o tlačenia detí do očkovania experimentálnymi vakcínami, ktoré ešte neprešli plným schválením. A to sa deje aj napriek tomu, že nás uisťovali o tom, že vakcinácia bude dobrovoľná.

…sloboda,
…riešenie,
…nádej,
…víťazstvo,
…kultúra (ehm, kultúra? ?)

hlási masívna (a nie lacná) reklamná kampaň. Už len čakám, kedy si nájdem reklamný leták v poštovej schránke (??‍♂️dúfam, že sa toho niekto nechytí – určite by sa hneď našlo niekoľko ziskuchtivých tlačiarov. Jedného takého s rozobratým dovezeným strojom a dlžníka môjho milióna € už poznáme). ?

Ak sa však pozrieme na hlavný slogan celej kampane: ✌?akcína je sloboda, musíme zbystriť pozornosť. Podľa výrokovej logiky totiž platí, že NE✌?akcinácia je NEsloboda! Inak povedané, nedáš sa zaočkovať, nebudeš slobodný. ☝?

- reklama -

A to, že sa to takto deje, potvrdzujú aj výroky z ostatných dní zo strany (akože) „novinárov“, ktorí do značnej miery ovplyvňujú verejnú mienku, ale čo je horšie, zaznievajú aj z úst „odborníkov“ – členov konzília odborníkov – a dokonca aj samotného ministra zdravotníctva. A ten, keď už povie viac ako „V hre je, že Rázsochy budú stáť, aj to, že stáť nebudú“, tak to skutočne stojí za to.

❌P. Schutz (denník SME): „Tí, ktorí odmietajú očkovanie, by mali byť POTRESTANÍ AŽ BY BOLESŤOU ZAVÝJALI.“ ?

❌E. Prokopová (pediatrička, členka konzília odborníkov): „Očkované deti by mali mať v škole INÉ PODMIENKY, ako neočkované.“ ?

❌V. Lengvarský (minister zdravotníctva): „Je potrebné urobiť opatrenia tak, aby sme ZVÝHODNILI ZODPOVEDNÝCH.“ ?

„Zrnká múdrosti“ v podaní kompetentných sa budú s pribúdajúcim časom stupňovať a pribúdať.
Takáto direktívna, nátlaková kampaň, ktorej jediným výsledkom je obmedzovanie základných ľudských práv a SLOBÔD (NE✌?akcinácia je NEsloboda) a segregácia spoločnosti na tých dobrých, zodpovedných, zvýhodnených a tých druhých – nezodpovedných, je minimálne neetická‼️

V prípade liečiv by mala byť kampaň – podľa môjho skromného názoru – orientovaná na osvetu zdravotných účinkov a na zdravie pacienta. Ak teda o vakcíne hovoríme ako o liečive. ??‍♂️

Ale to prenechám radšej na odborníkov a tých zodpovedných. A najmä na individuálnom, SLOBODNOM rozhodnutí každého občana Slovenskej republiky (najlepšie až po oboznámení sa s pozitívami, ale aj rizikami konkrétnej látky).

Zdroj: FB, Ján Mažgút (hovorca SMERU – SD)

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás