fbpx
NázoryJán Baránek: Konečne ZDRAVÝ ROZUM. Zatiaľ čo naša vláda...

Ján Baránek: Konečne ZDRAVÝ ROZUM. Zatiaľ čo naša vláda plánuje povinnú karanténu pre nezaočkovaných z krajín, ktoré sa otvárajú, sú vlády ktoré majú zdravý rozum

-

Ján Baránek: Konečne ZDRAVÝ ROZUM. Zatiaľ čo naša vláda plánuje povinnú karanténu pre nezaočkovaných z krajín, ktoré sa otvárajú, sú vlády ktoré majú zdravý rozum

Konečne ZDRAVÝ ROZUM. Zatiaľ čo naša vláda plánuje povinnú karanténu pre nezaočkovaných z krajín, ktoré sa otvárajú, sú vlády ktoré majú zdravý rozum. V tomto svetle je jasné, že na Slovensku nejde o zdravie, ale iba o šikanu. Buď je to pokus, koľko Slováci vydržia, alebo špinavý kšeft. Na druhej strane, robia iba to, čo im dovolíme. Uvedomte si: delta variant Covidu ma smrtnosť max. 1-2 promile. To znamená, že z 1000 nakazených umrú max. 2 ľudia. Váčšie riziko podstupujete pri obyčajnej sezónnej chrípke. O čo tu teda ide? Sú naozaj naši predstavitelia a odborníci negramotní, hlúpi, alebo…?

V Británii pred pár dňami prebehli obrovské protivakcinačné demonštrácie. Briti si skrátka nemyslia, že im niečo spadne z neba, ale najmä, vážia si slobodu.
INFORMÁCIA Z VB:

Vakcínové pasy: Je po všetkom! Kabinet (britský) súhlasí s tým, že je čas „žiť s Covidom“.
Michael Gove, člen britskej vlády vo funkcii kancelára Lancasterského vojvodstva uviedol, že ľudia budú musieť žiť s Covidom „spôsobom, akým žijeme s chrípkou“, ktorá si každú zimu vyžiada tisíce úmrtí, ale nevyžaduje, aby spoločnosť a ekonomika boli „zamknuté“.
Problémom sa zaoberala aj ministerka vnútra Priti Patel, ktorá uviedla, že Briti sa budú musieť „prispôsobiť“ životu s koronavírusmi.

- reklama -

Boris Johnson: „Musíme si zvyknúť na myšlienku, že budeme liečiť Covid ako chrípku… Ľudia majú vakcínu proti chrípke, ktorá pomáha zmierňovať priebeh choroby, stále však máme veľký počet úmrtí (na chrípku)…“

Zdroj:

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9738819/Vaccine-passports-over.html?fbclid=IwAR1DrNGzY_Fdut9lYU-l2X4kNbesaHb0sdXWsiMjeTU1rNQoDlJbTS4dDMk

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Čakajú nás zásadné politické udalosti – referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné… Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

INLIBRI - online kníhkupectvo

spot_imgspot_img

1 komentár

  1. After exploring a handful of the blog posts on your site, I
    truly like your way of blogging. I added it to my bookmark
    website list and will be checking back in the near future.

    Please check out my web site as well and let me know what you think.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás