fbpx
NázoryJ. Mesík: Korupčno-plagiátorský spolok pri moci stupňuje tlak na...

J. Mesík: Korupčno-plagiátorský spolok pri moci stupňuje tlak na napichanie zdravých mladých ľudí. Zjavne nejde na odbyt tak, ako by sa dílerom Pfizera páčilo

-

J. Mesík: Korupčno-plagiátorský spolok pri moci stupňuje tlak na napichanie zdravých mladých ľudí. Zjavne nejde na odbyt tak, ako by sa dílerom Pfizera páčilo

Z kontrahovanej tlače:

„Vysokoškolskí študenti budú môcť chodiť prezenčne do školy iba v režime OP. Minister školstva Branislav Gröhling odporúča, aby vysokoškoláci boli prezenčne v školách a dali sa zaočkovať“. „Ak máme otvorené základné a stredné školy, nevidím absolútne žiadny dôvod, aby boli vysoké školy na vzdelávaní online,“ dodal.

Vysokoškoláci, ktorí nepodľahli brainwashingu sa môžu cítiť pod tlakom, ale prerušiť na rok štúdium je úplná malina oproti roku (u nevysokoškolákov dvom rokom) komunistického väzenia v okupovanej krajine, ktoré sa volalo „základná vojenská služba“. Pred rokom 1989 ho musel absolvovať prakticky každý mladý muž a vysokoškolák ( na VŠ k tomu skúšky z „vedeckého komunizmu“, marxizmu-leninizmu, „politickej ekonómie“, vojenskú katedru atď.)

Dnes majú mladí ľudia neporovnateľne väčšie a pohodové možnosti ako odolávať tlaku autoritárskeho režimu. Okrem iného sa môžu napríklad online vzdelávať na oveľa kvalitnejších univerzitách, ako sú tie slovenské… Je na slobodnej vôli každého, či sa rozhodne ohnúť chrbát a nastaviť rameno ruskej rulete, alebo žiť v zdraví a s vystretým chrbtom.

Zlyhanie vlády korupčníkov a plagiátorov zhrnul MUDr. Juraj Mesík takto:

„Poznáte ich po ovocí…“

Alebo porovnaním grafov… Dva masakre v podaní triumvirátu Matovič – Sulík – Kollár v porovnaní s výsledkami vlád Nórska, Fínska a Japonska. Treba viac?

Katastrofa, ktorú spôsobili je vidieť na grafe:

Porovnanie denne potvrdených úmrtí vybraných krajín
Zdroj:

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

  1. Mesík má teoreticky tzv. pravdu ohľadom súčasnosti…., ale na tie časy, o ktorých p. Mesík fabuluje tzv. pod vplyvom NESKÚSENOSTI a reálnej neznalosti podstatnej reality za socíku (ps.. to som tiež zistil až nedávno…) má názor iba z rozprávok tzv. starej matere !!! Škoda, že súčasné skúsenosti sú iba ópiom debilizmu, a nútia strednú generáciu úplne zdegenerovať,…. čo sa snáď reálne nestane…. pretože veríme, že PRAVDA v závere ZVÍŤAZÍ !!!
    PS. .. aspoň tá socialistická, ktorú sme my, idioti … kvázi povalili…

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás