fbpx
- Reklama -
NázoryJ. Laššáková o Čaputovej: Jej rozfláknuté vlasy sú proti...

J. Laššáková o Čaputovej: Jej rozfláknuté vlasy sú proti protokolu a kde je odstup 2 metre od Bidena?

-

J. Laššáková o Čaputovej: Jej rozfláknuté vlasy sú proti protokolu a kde je odstup 2 metre od Bidena?

Často sa ma viacerí pýtajú, čo mám proti Zuzane Čaputovej…

Proti osobe Zuzany Čaputovej nemám žiadne výhrady. Je to osoba požívajúca rovnaké práva ako ja. Ak sa ale rozprávame o prezidentke SR, tak povinností má ona oveľa viac! Má sa riadiť Ústavou SR, právnymi predpismi svojej vlasti a v prípade cesty do zahraničia aj diplomatickým protokolom. Som zhrozená z toho, ako nedôstojne reprezentuje Slovenskú republiku v zahraničí! Výčitka jej smerom ohľadne jej vlasov je oprávnená! Ako prezidentka SR má predpísané ešte aj to, ako má mať učesané vlasy. Skrátka, v žiadnom prípade a v žiadnom podobenstve ich nemôže mať rozfláknuté do vetra! Evokuje to istý typ zamestnania. Hovorí sa mu aj „najstaršie remeslo“ na svete! Fuj!

A teraz k veci!

- reklama -

Môže mi prosím, niekto vysvetliť, koľko je „dvojmetrový odstup“?! Lebo to, čo sa ukazuje na fotke, kde Zuzana Čaputová s rozfláknutými vlasmi stojí pri Bidenovi, určite dva metre nie sú. Hlavne, že v Dánsku mala ešte aj rúško. Tam mala aspoň upravené vlasy! Skrátka, Biden nie je kráľ a viac si ani nezaslúži.

Aby nedošlo k omylu! Toto neskúmam iba ja a diplomati. Toto vyhodnocujú aj Bidenoví spolupracovníci! Zas sme si vďaka prezidentke urobili hanbu. Veľká „vďaka“!

Mgr. Judita Laššáková

spot_imgspot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás