fbpx
NázoryIné strany ani len nesnívajú: Na SMER v Prievidzi...

Iné strany ani len nesnívajú: Na SMER v Prievidzi došlo 4000 ľudí

-

Iné strany ani len nesnívajú: Na SMER v Prievidzi došlo 4000 ľudí

Celoslovenské oslavy MDŽ strany SMER – SSD v pokračovali v piatok bohatým programom v Prievidzi, v plnej hale, kde bolo 4000 ľudí. Zišlo sa tam celé vedenie strany, ktorá sa v posledných prieskumoch dostala na ich čelo.

Robert Fico:

NA OSLAVY MDŽ V PRIEVIDZI LEN TAK NEZABUDNEME

Podpora ľudí nie je samozrejmosť a my v strane SMER – SSD to vieme dvojnásobne.

Už viac ako tri roky od nášho reštartu robíme poctivú politiku, tak ako ju cítime a hovoríme to, čo považujeme za spravné. Aj vďaka poučeniu z chýb minulosti sme dnes takí, akí sme a môžeme len ďakovať, že nás tak podporujete.

Vážime si, že do strany SMER – SSD vkladáte vážnu dôveru, že Slovensko po parlamentných voľbách vrátime do normálu, upokojíme a opäť sfunkčníme štát.

Berieme to za svoj absolútny záväzok a hlavnú úlohu, ak sa staneme súčasťou budúcej vlády.
PRIEVIDZA, EŠTE RAZ ĎAKUJEME ZA OBROVSKÝ ZÁŽITOK!


Ladislav Kamenický:

CELOSLOVENSKÉ OSLAVY MDŽ V PRIEVIDZI PRED 4000 SMERÁČKAMI A SMERÁKMI

Naše “MDŽ turné” s kolegami zo strany SMER – SSD dnes pokračovalo na celoslovenských oslavách v Prievidzi, kde sme pred plnou halou vzdali poklonu všetkým ženám na Slovensku.

Teším sa na ďašie stretnutia, v ktorých budeme pokračovať až do konca budúceho týždňa. Prajem príjemný víkend a zajtra sa uvidíme v Ružomberku.

Ľuboš Blaha:

TAKMER 4 TISÍC ĽUDÍ V PRIEVIDZI – ĎAKUJEME!

V Prievidzi dnes bola fantastická atmosféra, prišlo takmer štyri tisíc ľudí z celého Slovenska – ďakujeme za to, je krásne vidieť, že podpora Smeru rastie a že zmena sa blíži. 

Tohto sa liberálny establišment bojí najviac – bežných pracujúcich ľudí. Sloveniek a Slovákov. 

My si na rozdiel od iných vážime tradičné sviatky, vrátane MDŽ a budeme bojovať za rovnoprávnosť, vyššie mzdy a vyššie dôchodky – to je naša ľavicová priorita. 

A na Západ odkazujeme – že my na Slovensku milujeme ženy.Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

  1. Bolo to pekné, rada som si to pozrela. Musím však podotknúť, že SMER má dosť peňazí, aby mohol robiť také honosné podujatia. Menšie strany majú s tým problém a aj nevýhody. Ja Smeru fandím (nebudem ich voliť), ale mám obavy, že tou svojou dosť arogantnou rétorikou nebudú mať s kým vládnuť, ak sa niečo v opozícii do volieb nezmení. Je to moj názor.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás