fbpx
NázoryIgor Melicher: VLÁDA SA POD VEDENÍM OĽANO POSTUPNE FAŠIZUJE

Igor Melicher: VLÁDA SA POD VEDENÍM OĽANO POSTUPNE FAŠIZUJE

-

Igor Melicher: VLÁDA SA POD VEDENÍM OĽANO POSTUPNE FAŠIZUJE

VLÁDA SA POD VEDENÍM OĽANO POSTUPNE FAŠIZUJE

1. Zneužívanie polície a trestného systému

Začalo sa to riadenou likvidáciou opozície, ktorá sa diala cez zadržiavanie nominantov bývalej vlády pôsobiacich na vysokých pozíciách. Títo stále nevinní ľudia sú do dnes, už niekoľko mesiacov, držaní neoprávnene vo väzbe.

- reklama -

Potvrdili nám to univerzálni kajúcnici, ktorí sa priznali, že boli ovplyvňovaní, potvrdila to správa SIS, potvrdil to špeciálny prokurátor a jeho pobočníci ich politickou rétorikou a potvrdil to aj minister vnútra spolu s policajným prezidentom, ktorí svojim zásahom do akcie proti univerzálnym udavačom zmarili spravodlivosť.

Tieto politické procesy vytvorili politických väzňov v podobe Dušana Kováčika a Tibora Gašpara a stáli život národného hrdinu, ktorý má obrovské zásluhy za boj proti reálnej mafii, generála Lučanského.

2. Násilné testovanie, ktoré si vyžiadalo tisíce obetí

Ďalším krokom proti právam a slobodám ľudí bolo povinné testovanie. Najprv prišiel povel zorganizovať vojenskú operáciu, pri ktorej sa mala za dva týždne pretestovať celá populácia Slovenska. Do niekoľko sto-metrových radov, na uliciach a v chladnom jesennom počasí bolo nútených vyjsť približne 3 milióny ľudí.

Tento manéver, ktorý sa neopakoval nikde inde vo svete, mal za následok premorenie obyvateľstva a takmer 13 tisíc mŕtvych, čo je v porovnaní so štátmi s rovnakým počtom obyvateľov rekordné číslo. Testovanie pokračovalo ďalej. Bez potvrdenia z nespoľahlivého Ag testu vás nepustili takmer nikam. Pri nákupe týchto testov sa takmer iste potvrdila krádež predstaviteľov vládnej moci z peňazí daňových poplatníkov cez malú trnavskú firmu.

3. Pošliapanie ústavy a zákonov

Ide o vec, v demokratickej spoločnosti veľmi nevídanú. Vládni politici sa rozhodli, že začnú ignorovať ústavu a zákony. Najprv to bola ministerka Kolíková, ktorá povedala, že Ústavný súd sa nemá čo vyjadrovať k ústavným zákonom. Potom to bola celá vládna koalícia, ktorá nahnala za fóliovník v NR SR svojich nakazených poslancov, lebo aby mohli zmeniť podmienky núdzového stavu tak, aby si ho mohla bez ohľadu na parlament vyhlasovať sama vláda.

Potom tu máme snahy o reformu súdnej mapy, ktorú skritizovala celá justičná obec, ako neopodstatnenú, zhoršujúcu aktuálny stav a s nábehom na trestanie nepohodlných sudcov. Kolíková pokračovala ďalej a za pár mesiacov vytvorila novú súdnu inštitúciu – Najvyšší správny súd, ktorý sa napríklad v Česku tvoril takmer 10 rokov, aby sa v ňom vyskytlo minimum chýb. Sama Kolíková sa podľa všetkého snaží týmto novým orgánom konkurovať rozhodnutiam Ústavného súdu a spochybňovať ich.

Do tretice tu máme vyjadrenie predsedu Súdnej rady, pána Mazáka, ktorý povedal, že porušovanie základných ľudských práv je v poriadku, lebo si to vyžaduje doba. Čo je samozrejme nonsens. Mazák, ako pravá ruka Kisku a veľký fanúšik strany Za ľudí, kryje opatrenia vládnej koalície z svojej oficiálnej pozície. Túto sekciu uzatvára prezidentská úradníčka Čaputová, ktorá s plným vedomím politicky zmarila referendum, obrala občanov o ich základné právo a nepriamo im povedala, že na ich názore nezáleží.

4. Otvorená diskriminácia a ohrozenie cyklickosti volieb

Očkovanie prinieslo neuveriteľný tlak zo strany vládny politikov a médií. Vláda a médiá, ktorým zaplatili slušné milióny zo štátneho rozpočtu na podporu očkovania, dnes spoločne šíria extrémnu propagandu o očkovaní, ktorá účelovo ignoruje dôležité fakty.

Snažia sa dotlačiť do očkovania americkými vakcínami celú populáciu, a aby tento cieľ dosiahli začali používa diskrimináciu ako nástroj. Základný vedecký fakt však je, že vakcína proti covidu nie je garancia, že chorobu nedostanete alebo ju nebudete ďalej šíriť. Tieto riziká tu stále sú.

Ako nástroje propagandy slúžia médiá, ktoré si do relácií a správ volajú dookola tých istých 5 či 6 „odborníkov,“ ktorí hovoria presne to, čo je v súlade s očkovacou propagandou. Na základe tejto verejnej lži neskôr diskriminujú ľudí a snažia sa štvať proti sebe tých, ktorí sa očkovať dali a tých, ktorí sa očkovať nedali a nechcú.

Realita je však taká, že očkovanie nie je deliaca čiara. Ľudia sa dali očkovať lebo veria tomu, že si tým uchránia zdravie. A ja im to vôbec neberiem, majú na to právo rovnako ako tí, ktorí veria tomu, že si uchránia zdravie, ak sa očkovať nepôjdu. Je to vec slobodnej voľby.

A každý, kto verejne tvrdí, že neočkovaní ľudia sú nezodpovední, že rozšíria nákazu a vytvoria ohniská a zaočkovaní na ich doplatia, všetci títo ľudia sú verejný klamári, pretože poznajú skutočnú fakty a aj tak takýmito vyjadrenia mi strašia a manipulujú verejnosť.

Zašlo to dokonca až tak ďaleko, že sa minister vnútra za OĽaNO rozhodol obmedziť ústavné právo občana a to právo VOLIŤ. Najnovšie sa snaží ministerstvo vnútra prijať zákon, ktorý zavedie, že voliť budú môcť buď len očkovaní, alebo tí, ktorí sa preukážu nejakou formou testu alebo pasu.

TOTO už je, drahí priatelia, skutočné ohrozenie demokratického zriadenia, obmedzovanie základných práv ľudí a ich slobôd. Vláda sa stáva autoritatívnou, čo sa dá potvrdiť aj vedeckou teóriou. Čo je však horšie je, že tu ich snaha nekončí. Vláda sa postupne fašizuje.

Ak v termíne konania riadnych volieb príde vláda s tým, že ich kvôli niečomu odloží, alebo pripraví obmedzenie volebného práva, pre ktoré nebudú môcť voliť stovky tisíc alebo milióny ľudí, tak môžeme oficiálne hovoriť o fašizme. Táto vláda má od úcty k demokracii naozaj ďaleko.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Čakajú nás zásadné politické udalosti – referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné… Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

INLIBRI - online kníhkupectvo

spot_imgspot_img

2 KOMENTÁRE

  1. A čuduje sa ešte niekto, keď ambasáda za plotom asi spočítavala hlasy v posledných voľbách. A samozrejme psychicky chorého idiota určila ako likvidátora národa, žijúceho na „tomto území“. Smetisková excelencia dostala k tomu noty už dávno predtým. Len ty tupá Slovač si naletela Presstitútom školeným na ich a mbasáde. TU už pomôže len „MOR HO“

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás