fbpx
- Reklama -
NázoryIgor Melicher: SNAHA SAS O OVLÁDNUTIE JUSTÍCIE A POKUS...

Igor Melicher: SNAHA SAS O OVLÁDNUTIE JUSTÍCIE A POKUS O BIZNIS SO SPRAVODLIVOSŤOU

-

Igor Melicher: SNAHA SAS O OVLÁDNUTIE JUSTÍCIE A POKUS O BIZNIS SO SPRAVODLIVOSŤOU

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

6.22% je presný výsledok, ktorý dosiahla neoliberálna SaS v posledných parlamentných voľbách. V niektorých krajinách to nestačí ani len na parlament, no SaS z tohto „prekĺznutia“ vydolovala podpredsedu vlády a 3 ministerstvá.

V rámci jesenného prestupového obdobia k SaS prebehli tradiční prevracači kabátov z rozpadnutej strany Za ľudí okolo Márie Kolíkovej (predtým Most a Zaľudia), na základe čoho nadobudol Richard Sulík zvláštny pocit, že mu patrí ďalšie ministerstvo, a to konkrétne ministerstvo spravodlivosti pre Máriu Kolíkovú.

Samozrejme pri SaS to má ako vždy „ekonomický“ podtón a táto nová Richardova obsesia ministerstvom spravodlivosti nie je náhoda. V poslednej diskusii Na telo sa totiž Richard Sulík nechal počuť, že nemá záujem o odstránenie paragrafu 363 Trestného poriadku, ale o jeho oklieštenie, a teraz príde to dôležité, napríklad aj o kontrasignáciu ministrom spravodlivosti.

- reklama -

ČO BY TO ZNAMENALO V PRAXI

Generálny prokurátor by mohol aj naďalej zrušiť právoplatné rozhodnutie orgánov činných v trestnom konaní, ale len so súhlasom MINISTRA SPRAVODLIVOSTI.

Mária Kolíková by tak dostala obrovskú právomoc rozhodovať napríklad o tom, koho bude možné stíhať a koho nie. Mária Kolíková, ktorej spoločenská nedôvera podľa prieskumu FOCUS presahuje 70% má svojimi politickými zásahmi v trestnom konaní prinavrátiť dôveru v justíciu. Výsmech.

Je vysoko pravdepodobné, že práve tento postup bol predmetom dealu medzi SaS a kolíkovcami za čo im SaS zrejme sľúbila miesta na budúcej kandidátke v komunálnych, v parlamentných a aj v európskych voľbách.

Existuje dôvodné podozrenie, že Richard Sulík a ľudia, ktorých má v pozadí, zacítili obchodnú príležitosť kupčiť s trestnými konaniami cez bieleho koňa – Máriu Kolíkovú.

Zdroj: FB, Igor Melicher – Mladí Sociálni Demokrati

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

8 COMMENTS

 1. MOKYS a vznik tejto garnitúry „prostých a sprostejších “ nemá obdoby. Už tam chýba len riaditeľ LOTN so svojou 30 ročnou Š 120 a Mafia VOS je ako vyšitá. Odpočúvame a odpočúvame. Ale aj týmto sviniam sa už varí voda.

 2. Реабилитационный центр для наркозависимых
  Абстинентный синдром

  [url=https://lidercenter.ru/info/lechenie-narkomanii-volgodonsk/]Лечение наркомании Волгодонск[/url]
  Лечение наркомании Сальск
  Общество и наркоманы
  Лечение от спайсов и солей в Новошахтинске

  [url=https://lidercenter.ru/]Ростреабилитация наркоманов[/url]

 3. Проблема с алкоголизмом?
  Наркология проводит прием алкоголиков в Ростове
  [url=http://narkoklinika-rostov.ru/lechenie-narkomanii/lechenie-narkomanii-i-alkogolizma/]Лечение алкогольной зависимости в Ростове[/url]
  Реальная помощь отказаться от употребления и жить в трезвости
  Наркологическая помощь в Ростове-на-Дону

 4. Испытай наслажение – desire-market
  Сеть магазинов приглашает клиентов в Волгограде
  [url=https://desire-market.ru/]Секс шоп Волгоград[/url] Секс шоп „Desire“

  Большой выбор уникальных вещиц для вас и ваших партнеров. Получите удовольствие с нами.
  Секс шоп Волгоград

 5. Попробуй удовольствие – desire-market.ru
  Сеть магазинов приглашает покупателей в городе Волгограде
  [url=https://desire-market.ru/]desire-market.ru[/url] Секс шоп Волжский

  Большой выбор товаров для вас и ваших партнеров. Достигай удовольствие :).
  Секс шоп Волгоград

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás