fbpx
NázoryIgor Melicher: SNAHA SAS O OVLÁDNUTIE JUSTÍCIE A POKUS...

Igor Melicher: SNAHA SAS O OVLÁDNUTIE JUSTÍCIE A POKUS O BIZNIS SO SPRAVODLIVOSŤOU

-

Igor Melicher: SNAHA SAS O OVLÁDNUTIE JUSTÍCIE A POKUS O BIZNIS SO SPRAVODLIVOSŤOU

6.22% je presný výsledok, ktorý dosiahla neoliberálna SaS v posledných parlamentných voľbách. V niektorých krajinách to nestačí ani len na parlament, no SaS z tohto „prekĺznutia“ vydolovala podpredsedu vlády a 3 ministerstvá.

V rámci jesenného prestupového obdobia k SaS prebehli tradiční prevracači kabátov z rozpadnutej strany Za ľudí okolo Márie Kolíkovej (predtým Most a Zaľudia), na základe čoho nadobudol Richard Sulík zvláštny pocit, že mu patrí ďalšie ministerstvo, a to konkrétne ministerstvo spravodlivosti pre Máriu Kolíkovú.

Samozrejme pri SaS to má ako vždy „ekonomický“ podtón a táto nová Richardova obsesia ministerstvom spravodlivosti nie je náhoda. V poslednej diskusii Na telo sa totiž Richard Sulík nechal počuť, že nemá záujem o odstránenie paragrafu 363 Trestného poriadku, ale o jeho oklieštenie, a teraz príde to dôležité, napríklad aj o kontrasignáciu ministrom spravodlivosti.

- reklama -

ČO BY TO ZNAMENALO V PRAXI

Generálny prokurátor by mohol aj naďalej zrušiť právoplatné rozhodnutie orgánov činných v trestnom konaní, ale len so súhlasom MINISTRA SPRAVODLIVOSTI.

Mária Kolíková by tak dostala obrovskú právomoc rozhodovať napríklad o tom, koho bude možné stíhať a koho nie. Mária Kolíková, ktorej spoločenská nedôvera podľa prieskumu FOCUS presahuje 70% má svojimi politickými zásahmi v trestnom konaní prinavrátiť dôveru v justíciu. Výsmech.

Je vysoko pravdepodobné, že práve tento postup bol predmetom dealu medzi SaS a kolíkovcami za čo im SaS zrejme sľúbila miesta na budúcej kandidátke v komunálnych, v parlamentných a aj v európskych voľbách.

Existuje dôvodné podozrenie, že Richard Sulík a ľudia, ktorých má v pozadí, zacítili obchodnú príležitosť kupčiť s trestnými konaniami cez bieleho koňa – Máriu Kolíkovú.

Zdroj: FB, Igor Melicher – Mladí Sociálni Demokrati

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Čakajú nás zásadné politické udalosti – referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné… Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

INLIBRI - online kníhkupectvo

spot_imgspot_img

5 KOMENTÁRE

 1. MOKYS a vznik tejto garnitúry „prostých a sprostejších “ nemá obdoby. Už tam chýba len riaditeľ LOTN so svojou 30 ročnou Š 120 a Mafia VOS je ako vyšitá. Odpočúvame a odpočúvame. Ale aj týmto sviniam sa už varí voda.

 2. Реабилитационный центр для наркозависимых
  Абстинентный синдром

  [url=https://lidercenter.ru/info/lechenie-narkomanii-volgodonsk/]Лечение наркомании Волгодонск[/url]
  Лечение наркомании Сальск
  Общество и наркоманы
  Лечение от спайсов и солей в Новошахтинске

  [url=https://lidercenter.ru/]Ростреабилитация наркоманов[/url]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás