fbpx
NázoryI. Melicher: DEDOLES, KLAMÁR A ZBABELEC

I. Melicher: DEDOLES, KLAMÁR A ZBABELEC

-

I. Melicher: DEDOLES, KLAMÁR A ZBABELEC

Mičovský práve potvrdil, že OĽaNO je hnutie patologických klamárov. Hral sa na to, že podal demisiu v mene vyvodenia politickej zodpovednosti za to, že sám pred rokom vymenoval na čelo pozemkového fondu G. Bartošovú, ktorá je dnes obvinená z korupcie a zadržaná políciou. Mičovský teda veľkolepo hovoril o vyvodení zodpovednosti za jeho priamu nomináciu, ktorú nakoniec nevyvodil a zbabelo stiahol chvost, aby neprišiel o stoličku a o plat.

Ďalší podvod, ktorým Mičovský prikryl svoje zotrvanie vo funkcii je petícia lesníkov, ktorú týmto zamestnancom nanútili ich riaditelia, podľa ich slov, pod hrozbou straty práce. Je pravdepodobné, že títo riaditelia konali zo strachu, aby po odchode Mičovského neprišli o svoje teplé fleky a neboli prepustení. Sám som tento list vyzývajúci na podporu Mičovského v petícii videl a bolo z neho cítiť strach.

Dedoles je najzbytočnejší a najamatérskejší minister tejto vlády, ktorý priniesol do rezortu korupciu a má v ňom jeden veľký chaos. Svojim šaškovaním okolo podania demisie len potvrdil, že je prikovaný ku stoličke, že sa jej nevie vzdať, že je zbabelec a očividne aj klamár a že celého jeho hnutie je jemu podobné, teda skupina patologických klamárov.

- reklama -

Igor Melicher – Mladí Sociálni Demokrati

https://www.facebook.com/generaciamladejlavice/

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás