fbpx
- Reklama -
NázoryI. Melicher: DEDOLES, KLAMÁR A ZBABELEC

I. Melicher: DEDOLES, KLAMÁR A ZBABELEC

-

I. Melicher: DEDOLES, KLAMÁR A ZBABELEC

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Mičovský práve potvrdil, že OĽaNO je hnutie patologických klamárov. Hral sa na to, že podal demisiu v mene vyvodenia politickej zodpovednosti za to, že sám pred rokom vymenoval na čelo pozemkového fondu G. Bartošovú, ktorá je dnes obvinená z korupcie a zadržaná políciou. Mičovský teda veľkolepo hovoril o vyvodení zodpovednosti za jeho priamu nomináciu, ktorú nakoniec nevyvodil a zbabelo stiahol chvost, aby neprišiel o stoličku a o plat.

Ďalší podvod, ktorým Mičovský prikryl svoje zotrvanie vo funkcii je petícia lesníkov, ktorú týmto zamestnancom nanútili ich riaditelia, podľa ich slov, pod hrozbou straty práce. Je pravdepodobné, že títo riaditelia konali zo strachu, aby po odchode Mičovského neprišli o svoje teplé fleky a neboli prepustení. Sám som tento list vyzývajúci na podporu Mičovského v petícii videl a bolo z neho cítiť strach.

Dedoles je najzbytočnejší a najamatérskejší minister tejto vlády, ktorý priniesol do rezortu korupciu a má v ňom jeden veľký chaos. Svojim šaškovaním okolo podania demisie len potvrdil, že je prikovaný ku stoličke, že sa jej nevie vzdať, že je zbabelec a očividne aj klamár a že celého jeho hnutie je jemu podobné, teda skupina patologických klamárov.

- reklama -

Igor Melicher – Mladí Sociálni Demokrati

https://www.facebook.com/generaciamladejlavice/

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás