fbpx
DomáceHULIAK: Zmeškal podpisovanie koaličnej zmluvy, pretože ho vypočúvala NAKA

HULIAK: Zmeškal podpisovanie koaličnej zmluvy, pretože ho vypočúvala NAKA

-

HULIAK: Zmeškal podpisovanie koaličnej zmluvy, pretože ho vypočúvala NAKA

BRATISLAVA 16. októbra (SITA) – Rudolf Huliak (SNS) dnes zmeškal podpisovanie koaličnej zmluvy medzi stranami Smer-SD, Hlas-SD a Slovenskou národno stranou (SNS), pretože ho vypočúvala Národná kriminálna agentúra (NAKA). Huliak to uviedol vo videu, ktoré zverejnil na svojej sociálnej sieti. Ako vysvetlil, dvaja príslušníci NAKA boli poverení špeciálnou prokuratúrou. Výsluch súvisel s reláciou, kde sa ako jediný z kandidátky SNS vyjadril ku komunite LGBT. „Ďakujem príslušníkom NAKA, že pristupujú k tomu skutočne triezvo a myslím si, že sami vedia posúdiť, kto skutočne vnáša nenávisť, nevraživosť a chce nejakým spôsobom polarizovať spoločnosť,“ dodal Huliak.

Huliak reagoval aj na otvorený list NR SR a vláde SR k budúcemu ministrovi životného prostredia „Ten mediálny lynč, ktorý proti mne spustilo 37 mimovládok a celá akademická obec zastúpená zhruba 180 vraj odborníkmi v tejto oblasti, ktorí si spravili doslovne biznis z nášho envira na úkor nás všetkých. Aby ste vedeli, financie ministerstva životného prostredia a projekty majú slúžiť ľuďom a nie konečným poberateľom výhod jednotlivých mimovládnych organizácií,“ vyhlásil Huliak s tým, že 90 percent projektov, ktoré sú financované EÚ, nemôžu skončiť tak, ako končia teraz. „Musia to byť občania SR, obce, mestá, jednotlivé komunity, ktoré sa skutočne starajú o ochranu prírody a nesmie to končiť tak, ako to končilo teraz, v rukách jednotlivých politikov či strán, ktoré na tomto parazitovali a postavili si na tom volebnú kampaň a Slovenskú republiku, občana a hlavne slovenskú prírodu doslovne tunelovali,“ dodal Huliak.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

  1. Je október , po voľbách , méme čo sme si zvolili tak stačilo už vyplakávania a rumádzgania sváko Huliak !! Načím už konečne dačo robiť a nie sa tu ľutovať. Medveďov vystriéľať, zonáciu slovenska valaškou rozrúbať, aby Slovenské Národné Straky (SNS)
    sa mohli do sýtosti napakovať !!!
    Mimochodim letenku do Moskvy už majú či chcú kolenačky z Očovej az do kremľa ísť báťušku Vovu Putina odprosiť??
    Ój veľa ,,nakoleníkov“ zoderu kým tam kolenačky došmatlajú…len aby to do konca mandátu stihli sváko…

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás