fbpx
- Reklama -
NázoryHrozivé ekonomické predpovede L. Kamenického. Na jeho príspevok zareagovala...

Hrozivé ekonomické predpovede L. Kamenického. Na jeho príspevok zareagovala J. Laššáková a na Remišovej „expertke“ na eurofondy neostala jedna nitka suchá

-

Hrozivé ekonomické predpovede L. Kamenického. Na jeho príspevok zareagovala J. Laššáková a na Remišovej „expertke“ na eurofondy neostala jedna nitka suchá

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Na sociálnej sieti Telegram sa rozpísal L. Kamenický a veľmi zlých prognózach pre Slovensko.

https://t.me/LadislavKamenicky/43

SLOVENSKO NEČERPÁ EUROFONDY, REMIŠOVÁ SA USMIEVA, INFLÁCIA RASTIE A EKONOMICKY SA RÚTIME DO MOŽNEJ RECESIE!

- reklama -

Milí priatelia, 

dnes som si pozrel správu NBS o ekonomickom a menovom vývoji, ktorá potvrdila moje obavy o možnosti nástupu stagflácie (ekonomická stagnácia + vysoká inflácia).

STAGFLÁCIA je najhorší scenár ekonomického vývoja, ktorý spôsobuje enormný nárast cien, rast nezamestnanosti, pripravuje ľudí o úspory, znehodnocuje ich mzdy, spôsobuje problémy so splácaním úverov, spôsobuje nedostupnosť hypoték a enormné sociálne napätie.

O ekonomickom vývoji budem detailnejšie rozprávať v zajtrajšej relácii RTVS „Z prvej ruky“, ktorá začína o 12.30 hod.

Ako možné východisko zo zlej situácie NBS vidí rýchle čerpanie eurofondov. 

ČO NÁM JE TO VŠAK PLATNÉ, KEĎ JE SLOVENSKO V ČERPANÍ EUROFONDOV ZA DVA ROKY CHAOSU TEJTO VLÁDY NA PREDPOSLEDNOM MIESTE Z CELEJ EÚ?!

Rok 2023 (pravidlo N+3) je totiž posledný rok na vyčerpanie prostriedkov z EÚ zo starého programovacieho obdobia 2014-2020. Ako chce p. Remišová za rok a pol vyčerpať 6,81 mld. eur, skutočne netuším!

Pokračovať s touto vládou je hazard s ekonomickou budúcnosťou Slovenska.

Ak si želáte, aby táto vláda čím skôr skončila, pošlite nám vyplnené petičné hárky, aby sa mohlo uskutočniť REFERENDUM. 

https://bit.ly/REFERENDUM2022

ĎAKUJEME!

Judita Laššáková sa k L. Kamenickému pridala a Remišova to kvalitne schytala.

To, že toto je vláda národnej katastrofy, je fakt.

Mnohí uverili, že bude lepšie, ako bolo po minulé roky. Ani jedna z vlád Slovenskej republiky nezvládla vedenie štátu na 100 %. Ekonomická situácia sa však v súčasnej dobe zhoršuje v celej EÚ. 

To nevadí, Slovensko bude určite zachránené, veď na čele rezortu zodpovedného za čerpanie eurofondov je hviezda na vládnom nebi, ministerka Veronika „Pexeso“ Remišová (sarazmus🤣).

Keby sa ona a jej rezort viac venovali svojej práci a nie prenasledovaniu ľudí, ktorí poukazujú na ich chyby, možno by sme to aj ustáli.

Mor zákazu slobody prejavu šíriaci sa na sociálnych  sieťach doslova vyháňa aj politikov na telegram. „Zjavil sa“ tu aj bývalý minister financií. Ekonomické otázky sú často podávané tak nezáživne, že to človeka aj uspí. 

Na telegram Kamenického https://t.me/LadislavKamenicky však radšej ani nechoďte! Lebo nezaspíte vôbec! 

To, v akej žalostnej situácii sme, podáva zrozumiteľným jazykom, a mňa až mrazí! Toto bude ešte horšie, než som si myslela…

Ak sa medzi vami nájdu odvážlivci, ktorí chcú byť informovaní, tak sa na vlastné nebezpečenstvo pozrite na telegram Ladislava Kamenického

Len potom sa nesťažujte, že som vás nevarovala 🤣

https://t.me/JuditaLassakova/189

https://t.me/LadislavKamenicky/43

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás