fbpx
DomáceHovorkyňa ambasády zavesila na soc. sieť odkaz, ktorý každý...

Hovorkyňa ambasády zavesila na soc. sieť odkaz, ktorý každý Slovák už dávno vie

-

Hovorkyňa ambasády zavesila na soc. sieť odkaz, ktorý každý Slovák už dávno vie

Bratislava 9. marca (TASR) – Prezidentka SR Zuzana Čaputová je presvedčená, že bez vyvodenia politickej zodpovednosti nie je stabilita vlády dosiahnuteľná. V utorok to uviedla na sociálnej sieti.


      Vyhlásila, že Slovensko potrebuje stabilnú vládu, ktorá sa môže plne sústrediť na riešenie pandémie a všetkých jej dopadov. „Slovenská vláda prechádza náročným obdobím, ktoré môže vyústiť do rôznych zmien,“ dodala.


      Napätie v koalícii vyvolal nákup vakcín Sputnik V, ktoré mal vyrokovať premiér Igor Matovič (OĽANO) s ruskou stranou. Koaličné strany SaS a Za ľudí hovoria o rekonštrukcii vlády, pripúšťa ju aj Sme rodina. Koalícia má ďalej rokovať o svojom fungovaní. V stredu (10. 3.) má zasadať predsedníctvo Sme rodina i klub SaS.

- reklama -


      V súvislosti s rekonštrukciou vlády sa spomína okrem výmeny premiéra aj zmena ministra zdravotníctva Mareka Krajčího (OĽANO).

Poznámka: Črtá sa situácia, ktorá sa dala predvídať už tesne po vlaňajších voľbách.
Dávame do pozornosti čitateľov: Pavol Janík: Čas predčasných predpovedí

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás