NázoryHNUS A HNOJ! Pravá tvár Hamranových chlapcov? (FOTO)

HNUS A HNOJ! Pravá tvár Hamranových chlapcov? (FOTO)

-

HNUS A HNOJ! Pravá tvár Hamranových chlapcov? (FOTO)

Policajný generál vo výslužbe Ivan Ševčík zverejnil podanie Diany Santusovej, ktoré nám, podľa jeho slov, otvorí oči o tom, v akom stave je slovenská polícia. „Hnus a hnoj,“ konštatuje Ševčík.

Po tom, čo nedávno Santusovej zastupovanie prebral advokát Marek Para, sa zrejme veci pohnú správnym smerom. Ševčík sa pohoršuje nad tým, že ľudia, ktorí majú pomáhať a chrániť, sú schopní dokonca „sexuálneho harašenia“ na pracovisku. Ševčík jasne menuje aj vinníkov celej situácie.

Ťahá sa roky

Celé sa to začalo ešte na prelome rokov 2020/21, kedy ešte ani samotná Diana Santusová netušila, že bude niečo také vyšetrovať a do akých problémov ju čurillovci dostanú. Kauzu čurillovcov „odštartoval“ záujem SIS o Petra Petrova známeho ako Tiger, podnikateľa z východu. Tajná služba u neho preukázala ovplyvňovanie výpovedí svedkov tak, aby sa hodili štvorici vyšetrovateľov NAKA. Uskutočnilo sa pamätné stretnutie v budove SIS, správu z neho predseda NR SR Kollár (Sme rodina) predniesol v parlamente, na čo vznikol vyšetrovací tím Oblúk. Ten však bol zrušený a voči jeho šéfke sa spustila diskreditačná mašinéria. Dnes je paralelné vyšetrovanie štvorice čurillovcov takmer na konci a Rozuzlenie prinieslo len ďalšie zauzlenie.

Prípad prebral Marek Para

„Aktuálne som prevzal právne zastupovanie umožňujúce uplatnenie jej práv proti obvineným čurillovcom,“ informoval advokát Marek Para na sociálnej sieti. Viac sa rozhovoril pre Mimi Šramovú, u ktorej vysvetlil, ako bude prípad pokračovať. Podľa neho sa v poslednom čase stalo pravidlom, že ako policajný prezident, tak Úrad špeciálnej prokuratúry zverejňujú klamlivé tvrdenia. Para vyvrátil aj Hamranovo tvrdenie, že Krajský súd a iné súdy potvrdzujú neoprávnenosť trestného stíhania čurillovcov.

Nie sú stredovekí feudáli!

„Je evidentné, že na veľmi dôležité posty v PZ a na inšpekciu sa dostávajú ľudia, ktorí sú mentálne nevyzretí a túto funkciu si  užívajú akoby boli stredoveká šľachta. S právom prvej noci. Ja som riaditeľ a ja môžem všetko. A Vy všetci sa mi musíte podvoliť, podriadiť, lebo ja mám nad Vami neobmedzenú moc. To sme dopadli. Západné hodnoty  k nám prenikajú a popri gender ideológii tu máme aj  sexuálne harašenie na pracovisku. Dokonca v organizácii, ktorá by takéto  neprípustné chovanie mala postihovať,“píše znechutene Ševčík.

Vinníkov pozná

„Vďaka Psychopatovič, jednoduchý Heger a poskok Ódor. Vy ste dopustili morálny upadok spoločnosti,“ konštatuje nahnevaný Ševčík a svoje slová dokladá dôkazom z podania.

Facebook / Ivan Ševčík
Facebook / Ivan Ševčík
Facebook / Ivan Ševčík

Autor: Eka Balašková

Zdroj: hlavnydennik.sk

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás