fbpx
- Reklama -
DomáceHeger sa v Budapešti stretol s Macronom, predstavil mu...

Heger sa v Budapešti stretol s Macronom, predstavil mu kaderníka?

-

Heger sa v Budapešti stretol s Macronom, predstavil mu kaderníka?

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Budapešť 13. decembra (TASR) – Bilaterálne projekty a spolupráca v európskych otázkach boli hlavnými témami pondelňajšej schôdzky predsedu slovenskej vlády Eduarda Hegera s francúzskym prezidentom Emmanuelom Macronom. Dvojica sa stretla v rezidencii francúzskeho veľvyslanectva v Budapešti.

- reklama -

Heger a Macron pricestovali do maďarského hlavného mesta na summit premiérov Vyšehradskej štvorky (V4), ktorý zvolal – v rámci aktuálneho maďarského predsedníctva v tomto zoskupení – predseda maďarskej vlády Viktor Orbán. Macron má v rámci svojej návštevy na programe aj rokovanie s prezidentom Jánosom Áderom i s Orbánom.

Francúzsky prezident sa pondelok podvečer pripojí k schôdzke premiérov vyšehradského zoskupenia – Česka, Maďarska, Poľska a Slovenska -, aby spoločne prerokovali aktuálne otázky európskej politiky a priority nadchádzajúceho francúzskeho predsedníctva v Rade Európskej únie, ktoré sa začne 1. januára 2022.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás