fbpx
DomáceHeger je opäť v inom vesmíre: Koalícia vydrží pokiaľ...

Heger je opäť v inom vesmíre: Koalícia vydrží pokiaľ bude dosahovať výsledky

-

Heger je opäť v inom vesmíre: Koalícia vydrží pokiaľ bude dosahovať výsledky

Bratislava 23. decembra (TASR) – Vzťahy v koalícii sú momentálne pracovné. Koaličné strany medzi sebou veľa diskutujú a hľadajú dohody. Vydržia spolu dovtedy, dokým budú dosahovať výsledky. V rozhovore pre TASR to uviedol predseda vlády Eduard Heger (OĽANO).

Do toho, aby sa strany dohodli, investuje Heger podľa vlastných slov veľa úsilia. Myslí si, že koalícia dosahuje výsledky. „Snažím sa kolegov privádzať ku konštruktívnej diskusii. Veľa sa s nimi rozprávam. V súkromí volím aj tvrdšiu reč,“ konštatuje premiér. Myslí si, že koalícia má diskutovať o návrhoch, nemá však veľa „vajatať“, musí prísť k záverom a posunúť sa ďalej.

Je pre neho dôležité, aby diskusia medzi koaličníkmi bola v medziach úcty. Konštatuje, že najhoršie je, ak sa do diskusie vložia emócie. „Hovorím, že kto prináša rozbroje a hnev alebo ukazuje prstom, je kontraproduktívny,“ poukázal Heger.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás