fbpx
NázoryHamran hovoril o nepriestrelných dôkazoch okolo vraždy D. Tupého....

Hamran hovoril o nepriestrelných dôkazoch okolo vraždy D. Tupého. Všetkých zadržaných prepustili

-

Hamran hovoril o nepriestrelných dôkazoch okolo vraždy D. Tupého. Všetkých zadržaných prepustili

AKTUÁLNE Osem podozrivých z vraždy Daniela Tupého prepustili NA SLOBODU!

Osem podozrivých z vraždy študenta Daniela Tupého († 21) prepustili po 48 hodinách v cele na slobodu. Informuje o tom spravodajský portál TV Markíza tvnoviny.sk.

„Informáciu o zadržaní ôsmich podozrivých na nás zapôsobila pozitívne. Dúfam, že existuje dostatok dôkazov na to, aby po 48 hodinách bolo možné vzniesť obvinenie,“ povedal po zadržaní podozrivých Daniel Tupý starší pre SME. Osmička podozrivých však napokon obvinená nebola, polícia ich preto musela po 48 hodinách od zadržania prepustiť na slobodu.

Osem osôb bolo zadržaných Národnou kriminálnou agentúrou (NAKA) v utorok v rámci akcie Karma.

Študenta Daniela Tupého zavraždili 4. novembra 2005 vo večerných hodinách v bratislavskom parku na Tyršovom nábreží. Utrpel osem bodných rán. Na študentov zaútočila pri petržalskom brehu Dunaja skupina mužov vyzbrojených nožmi a boxermi. Podľa svedkov mal útok trvať asi minútu. Zranenia utrpeli šiesti ľudia.

Zločin vyvolal množstvo reakcií odsudzujúcich násilie a prejavy neonacizmu. Podľa niektorých médií polícia pracovala v tom čase aj s verziou, že vraždu mohli mať na svedomí muži z podsvetia. V kauze obžalovali päť osôb, Richardovi H. za vraždu hrozilo 10 až 15 rokov. Okresný súd Bratislava I ich v júni 2009 oslobodil.

Zdroj: Pluska.sk

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás