fbpx
NázoryFicov syn si kúpil byt a médiá šalejú. Zrazu...

Ficov syn si kúpil byt a médiá šalejú. Zrazu už neplatí Čaputovej vyhlásenie, že na deti politikov sa neútočí?

-

Ficov syn si kúpil byt a médiá šalejú. Zrazu už neplatí Čaputovej vyhlásenie, že na deti politikov sa neútočí?

V dnešnom denníku SME vyšiel článok z kategórie ,,senzácia“, že syn Roberta Fica si mal kúpiť byt bez hypotéky. Možno by táto správa bola zaujímavá, keby nebolo všeobecne známe, že jeho otec Robert Fico sa pohybuje 30 rokov vo vrcholovej politike, tým pádom 30 rokov poberal nadštandardný plat a aj príjem jeho manželky Svetlany, ktorá sa pohybuje vo sférach, kde sa nezarába minimálna mzda nerobí žiadnu senzáciu z veci, že ich syn Michal si mohol dovoliť kúpiť nehnuteľnosť v Bratislave aj bez hypotéky. Ako je známe syn Fico ml. pracuje pre českú energetickú firmu ČEZ na pozícii špecialistu útvaru stratégie so zameraním na obchod, kde určite tiež nezarába podpriemerne a netreba zabúdať, že syn Roberta Fica žije v manželstve.

Nie tak dávno, v októbri 2021 poslanec Taraba zverejnil svoj povestný status:,,Po včerajšom dni vieme, že máme na Slovensku novú top modelku“. Apeloval tým na módnu prehliadku prezidentky-nej dcéry Emmy Čaputovej, ktorú prišla na spomenutú prehliadku podporiť aj jej mama prezidentka Zuzana Čaputová. Otázkou je, či náhodou to, ani trošku nezaváňalo protekcionizmom.

Na tento status okamžite reagovala na svojej facebookovej stránke Zuzana Čaputová, ktorá zverejnila veľké rozhorčenie nad Tarabovým statusom, napísala:,, Útok na politika alebo političku cez jeho deti je politické dno. Poslanec Taraba by sa o moju dcéru nikdy nezaujímal, keby to nesúviselo s mojou funkciou. Ľudskej zlobe a hlúposti musím v živote čeliť, ale moje deti z toho vynechajte!“

Slová Tarabu sa nakoniec aj potvrdili, keď sme pred pár dňami boli svedkami oslavných ód na adresu Emmy Čaputovej, ktorá sa zjavila na titulke módneho časopisu Vogue.

V čase zverejnenia Tarabovho statusu liberálne médiá doslova šaleli a predbiehali sa v ,,bombastických“ nadpisoch na obranu ich ikony Zuzany Čaputovej a jej dcéry Emmy.

Čítali sme len o šikane ,,chúderky“ Emmy a o tom, ako Tomáš Taraba mal preraziť politické dno.

Dnes po zverejnení článku v denníku SME s názvom ,,Fica predbehol syn a kúpil si luxusný byt. Bez hypotéky“, Taraba vyzval Zuzanu Čaputovú do Dubaja, aby sa zastala Ficovho syna s dodatkom, že o deťoch politikov sa nemôže písať. Vo svojom statuse ešte dodal ,, Vlastne zabudol som, toto sa týka opozičného politika, ak nič, tam tá jemnocitnosť neplatí.“

Teraz očakávame podobné hysterické výlevy Čaputovej a sorosovských médií v duchu NA DETI POLITIKOV SA NEÚTOČÍ.

Dnešný ,,prevratný“ článok denníka SME len potvrdzuje bezradnosť liberálnych kruhov a je možné, že má slúžiť aj na odvrátenie pozornosti pre Slovensko životne dôležitých tém, ako napríklad zdražovanie potravín a energií, ale aj zmluva s USA, ktorú okrem vlády, aj Čaputová nekonečne podporuje. Nebude to náhodou predsa tak?

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

  1. Povedzme si to otvorene. Mainstream (kontrahované a či už hlavno-prúdové) média dosiahli presne toto: Nikto čo je len aspoň priemerne inteligentný im neverí.
    A ďalej dosiahli aj toto: Nech R. Fico urobí dnes čokoľvek nedokonalé, stále to bude lepšie ako to čo robí súčasná vláda a prezidentka a ľudia mu to odpustia.
    Môj súkromný odhad: Ak by R. Fico prišiel s jasnými a veľmi konkrétnymi akčnými tézami/heslami/bodmi o tom, v čom chce zlepšiť situáciu na Slovensku = život bežných občanov, bežných živnostníkov a malých firiem … tak bezpečne vyhrá voľby a aj zastabilizuje slovenskú sociálnu demokraciu a pekných pár rokov dopredu.
    Nech mu Boh žehná (pre ateistov: držme mu palce)!

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás