fbpx
- Reklama -
NázoryFedor Flašík koalícii: Choďte už do riti a vyjadrujte...

Fedor Flašík koalícii: Choďte už do riti a vyjadrujte sa o senioroch dôstojne

-

Fedor Flašík koalícii: Choďte už do riti a vyjadrujte sa o senioroch dôstojne

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Fedor Flašík povedal len to, čo so myslí veľa ľudí, nie len seniori: “Važení, som dôchodca ,senior, dokedy si budú tie koaličné hovná o nás utierať hubu, vyjadrovať sa o nás ako dementných, nesvojpravnych, zaostalých … debiloch, ktorí nedokážu myslieť, hocikto nás ovplyvní, atď. Tak už dosť !!! Sme omnoho schopnejší , vzdelanejší a mame životne skúsenosti!!! Náš život nebol plagiát!!! Ale real. Choďte už do riti, vyjadrujte sa o senioroch dôstojne, nesiaháte im ani po členky, vážená dementná koalícia!!!”

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

3 COMMENTS

  1. Tiež sa blížím k dôchodkovému veku. Já tie ich kovidové a očkovacie drísty a náborové agitky signalizované a minipulované cez zkorumpovaný mejštrím a zdravotný lobyng neberim už ani ako ponuku k zoznamke v gej klube či kúpu epilátora v akcii. Pokiaľ mňa ktokoľvek z týchto farmaceutických sluhov a korupčníkov dobrovolne vydieraním bude nútit k očkovaniu, nájdem si tú placebom zaočkovanú sketu aj keby mi to malo trvať daších 60 rokov.

  2. Toto celé začalo opatrením uvz v časti, keď zakázali občanom 65+ nakupovať cez víkend. Už vtedy som protestovala. Toto je len ďalšie pokračovanie „dôchodkovej reformy“. Treba ešte viac znížiť počet občanov poberajúcich dôchodky, na ktoré celý dospelý život platili odvody.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás