fbpx
- Reklama -
NázoryFedor Flašík koalícii: Choďte už do riti a vyjadrujte...

Fedor Flašík koalícii: Choďte už do riti a vyjadrujte sa o senioroch dôstojne

-

Fedor Flašík koalícii: Choďte už do riti a vyjadrujte sa o senioroch dôstojne

Fedor Flašík povedal len to, čo so myslí veľa ľudí, nie len seniori: “Važení, som dôchodca ,senior, dokedy si budú tie koaličné hovná o nás utierať hubu, vyjadrovať sa o nás ako dementných, nesvojpravnych, zaostalých … debiloch, ktorí nedokážu myslieť, hocikto nás ovplyvní, atď. Tak už dosť !!! Sme omnoho schopnejší , vzdelanejší a mame životne skúsenosti!!! Náš život nebol plagiát!!! Ale real. Choďte už do riti, vyjadrujte sa o senioroch dôstojne, nesiaháte im ani po členky, vážená dementná koalícia!!!”

- reklama -

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme onedlho.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

3 KOMENTÁRE

  1. Tiež sa blížím k dôchodkovému veku. Já tie ich kovidové a očkovacie drísty a náborové agitky signalizované a minipulované cez zkorumpovaný mejštrím a zdravotný lobyng neberim už ani ako ponuku k zoznamke v gej klube či kúpu epilátora v akcii. Pokiaľ mňa ktokoľvek z týchto farmaceutických sluhov a korupčníkov dobrovolne vydieraním bude nútit k očkovaniu, nájdem si tú placebom zaočkovanú sketu aj keby mi to malo trvať daších 60 rokov.

  2. Toto celé začalo opatrením uvz v časti, keď zakázali občanom 65+ nakupovať cez víkend. Už vtedy som protestovala. Toto je len ďalšie pokračovanie „dôchodkovej reformy“. Treba ešte viac znížiť počet občanov poberajúcich dôchodky, na ktoré celý dospelý život platili odvody.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás