fbpx
- Reklama -
DomáceFacebook pokračuje v blokovaní: Po Ľ. Blahovi bol na...

Facebook pokračuje v blokovaní: Po Ľ. Blahovi bol na rade Kulturblog

-

Facebook pokračuje v blokovaní: Po Ľ. Blahovi bol na rade Kulturblog

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Spoločnosť Meta zrušila facebookovú stránku ,,kontroverzného“ Kulturblogu, ktorú sledovalo vyše 60-tisíc ľudí. Dôvodom má byť porušovanie podmienok komunity.

Správu priniesli webové portály Startitup.sk a Refresher. Spoločnosť Meta zrušila v polovici júna aj facebookovú stránku poslanca národnej rady Ľuboša Blahu zo strany Smer-SD pre opakované porušovanie pravidiel týkajúcich sa nenávistných prejavov, šikanovania a obťažovania, podnecovania k násiliu a šírenia dezinformácií. Blaha mal na stránke viac ako 174-tisíc fanúšikov.

- reklama -

Zdroj: TA3

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás