fbpx
NázoryExminister L. Kamenický: HAMRAN SA DISKVALIFIKOVAL NA POST POLICAJNÉHO...

Exminister L. Kamenický: HAMRAN SA DISKVALIFIKOVAL NA POST POLICAJNÉHO PREZIDENTA❗️ OKAMŽITE BY MAL ODSTÚPIŤ❗️

-

Exminister L. Kamenický: HAMRAN SA DISKVALIFIKOVAL NA POST POLICAJNÉHO PREZIDENTA❗️ OKAMŽITE BY MAL ODSTÚPIŤ❗️

Milí priatelia,

to, čo dnes predviedol HAMRAN na tlačovej besede k zatknutiu Roberta Fica a záchranárov je neakceptovateľné❗️

Slušný človek by čakal, že sa Harman ospravedlní a dá všetko do poriadku! Namiesto toho Harman ľuďom, ktorí išli pokojným spôsobom vyjadriť svoj názor (v autách, čím nikoho neohrozovali) nadával do CHRAPÚŇOV❗️To je na Hamranove okamžité odvolanie, resp. odstúpenie z funkcie❗️

Vraj „padni komu padni“ ⁉️ Hamran Matoviča v priamom prenose priam ospravedlňoval, ale keď malo „padnúť“, Robertovi Ficovi, tak až politicky nenávistne hľadal dôvody, prečo je Robert Fico ten najväčší zločinec na svete.

Toto je spolitizovanie polície v prospech tejto hrôzovlády ako vyšité❗️Harman ukázal, že kvôli tomu, aby ho vymenovali za trvalého policajného prezidenta je schopný spraviť čokoľvek❗️To sa ale nesmie stať❗️

HAMRAN SA STAL SYMBOLOM POLICAJNÉHO ŠTÁTU A SPOLITIZOVANIA POLÍCIE❗️
DEMOKRACIA UŽ NA SLOVENSKU NADOBRO ZOMRELA❗️

Zdroj:

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

 1. Etický kódex príslušníka Policajného zboru
  Etický kódex policajta ustanovením základných pravidiel reguluje správanie a činnosť profesie policajta. Vnímajme ho ako súbor pravidiel, zásad, ktorých dodržiavanie sa prejavuje aj vo forme integrity policajta, resp. Policajného zboru. Ide o morálnu normu, sú to zásady, ktoré by mal mať každý policajt takpovediac v krvi.
  Článok 1
  Príslušník Policajného zboru (ďalej len „policajt“) pri výkone služby i mimo služby koná v súlade s Ústavou Slovenskej republiky, všeobecne záväznými právnymi predpismi a internými aktmi riadenia Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, ako aj s Európskym kódexom policajnej etiky a rešpektuje ľudské práva a slobody.
  Článok 2
  Policajt vykonáva služobnú činnosť bez ohľadu na náboženské, rasové, národnostné, sociálne, politické, triedne a iné vonkajšie faktory.
  Článok 3
  Policajt pri vyjadrovaní svojich názorov na verejnosti, ako aj pri ich publikovaní na internetových fórach, Facebooku, Twitteri, Instagrame a iných sociálnych médiách vystupuje nestranne a zdržanlivo tak, aby nevyvolal pochybnosť o svojej nestrannosti.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás