fbpx
- Reklama -
NázoryExminister Kamenický: KOALIČNÉ RIEŠENIA NA ZDRAŽOVANIE - NEJESŤ, NEPIŤ,...

Exminister Kamenický: KOALIČNÉ RIEŠENIA NA ZDRAŽOVANIE – NEJESŤ, NEPIŤ, NESVIETIŤ, NEKÚRIŤ A NEJAZDIŤ NA AUTE! TO MYSLIA VÁŽNE?!

-

Exminister Kamenický: KOALIČNÉ RIEŠENIA NA ZDRAŽOVANIE – NEJESŤ, NEPIŤ, NESVIETIŤ, NEKÚRIŤ A NEJAZDIŤ NA AUTE! TO MYSLIA VÁŽNE?!

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Milí priatelia,

rady koalície ako zvládnuť zdražovanie už dosiahli vrchol kreativity. Tu sú tri odporúčania, ktoré sa umiestnili na medailových pozíciách:

🥉 Sulík radí vyšróbovať žiarovky, zatvárať dvierka na rúre resp. dovariť jedlo bez plynu pod pokrievkou

- reklama -

🥈 Remišová odporúča kúriť doma na 16 stupňov a ako „logický“ následok tohoto opatrenia nechať skrachovať Rusko

🥇Poslanec Peter Osuský (SAS) odporúča podľa výšky zdražovania o to menej jesť, menej kúriť, menej svietiť a menej jazdiť na aute

CHCEM LEN PRIPOMENÚŤ VÍŤAZOM TEJTO SÚŤAŽE, ŽE JEDEN GAZDA CHCEL ODNAUČIŤ KOŇA ŽRAŤ, AŽ MU ZDOCHOL.

Dúfam, že tento pokus nechce táto koalícia aplikovať aj na vlastných obyvateľov!

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 COMMENT

  1. rada pre koaličníkov:skúste začať rozmýšľať.pokapete na pruh mozgu.a bude pokoj.nebude treba ani referenda o predčasných voľbách.vyplynú samy zo situácie.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás