fbpx
- Reklama -
NázoryEuroposlanec Radačovský sa chce vyjadriť k mafii a pozemkom...

Europoslanec Radačovský sa chce vyjadriť k mafii a pozemkom pod Tatrami v súvislosti s Kiskom, ale vraj nedostáva priestor. Odpovie nám?

-

Europoslanec Radačovský sa chce vyjadriť k mafii a pozemkom pod Tatrami v súvislosti s Kiskom, ale vraj nedostáva priestor. Odpovie nám?

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Status Miroslav Radačovský:

ÚDER ZO ZÁHROBIA

Dnešné dni sú dňami bombastických správ, bombastických vyhlásení.

- reklama -

Bojuje sa na Ukrajine, bijú sa Slováci na domácej politickej scéne. Už je stíhaný Fico, zadržaný Kaliňák. Bola podaná obžaloba na Kisku, stíhaný je aj Pčolinský, Grendelovi a Mikulcovi trestné stíhania v ich prospech úspešne skončili, Matovičovi sa premlčalo, Kollárovi sa trestná činnosť nepreukázala a Sulíkovi, pokiaľ sa dohadoval s Kočnerom, koľko peňazí je potrebné dať poslancom, aby zvolili „dobrého“ generálneho prokurátora, sa to prepáčilo a pokiaľ sa týka Lipšica, už bol odsúdený, tak ako aj Kotleba. Z Lipšica je špeciálny prokurátor, Kotleba má zákaz vstupu do NR SR.

P. Kiska sa vyjadruje o Slovensku ako o mafiánskom štáte a preberajú to všetky médiá. Ja som si myslel, že sa vyjadrí len o časti Slovenska po okres Poprad, pretože o pozemkoch a mafii pod Tatrami by som sa mal skôr vyjadriť ja. Ale odo mňa to nikto zo súčasnej vládnej garnitúry a im spriaznených médií a TV staníc to počuť nechce, preto sa nevyjadrujem. A do toho všetkého, na benzínpumpe natrafím na fotografiu p. generála Lučanského v týždenníku Plus 7 dní a pod ňou mysteriózny nápis „Úder zo záhrobia“. Určite priťahujúci čitateľov, keď ešte v článku sú použité pojmy „Lučanský krátko pred smrťou skopíroval a ukryl svoju komunikáciu s ministrom vnútra p. Mikulcom“ a ďalej „ani 2 roky a 4 mesiace po jeho smrti NAKA nevrátila telefón jeho rodine a má ho v šuflíku“. A to všetko preberajú ďalšie denníky.

Ja chápem novinárov, pisateľov na FB stránkach, že treba z niečoho žiť, treba získavať pochybnú slávu a lajky na Fb, ale smrť p. generála a jej prebiehajúce vyšetrovanie nie je show, nie sú to konšpirácie a žiadne dezinformácie. Škodí to predovšetkým rodine Lučanských, ktorú mám tú česť ako splnomocnený zástupca zastupovať. A pokiaľ sa týka tých „perfektných správ“, čo zanechal a kde je mobil, tak vážení, neviete nič. Určite je tu však niekto, kto o tom vie, a vie relevantne, avšak nebude to za súčasného stavu naháňania bosoriek zverejňovať na sociálnych sieťach. Nie je taký naivný. Možno príde čas…

S úctou
splnomocnený zástupca poškodených, predseda strany Slovenský PATRIOT a europoslanec, JUDr. Miroslav Radačovský

Zdroj:

Pána Radačovského, keďže nedostáva priestor v médiách sa Veci Verejné pýtali na vyjadrenie k mafii a pozemkom pod Tatrami v súvislosti s Andrejom Kiskom.

Po obdržaní odpovede bude uvededená v plnom znení.

Veci Verejné

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás