fbpx
NázoryErik Kaliňák: GENERÁLNY PROKURÁTOR UROBIL LEN TO, ČO OD...

Erik Kaliňák: GENERÁLNY PROKURÁTOR UROBIL LEN TO, ČO OD NEHO VYŽADUJE ÚSTAVA!

-

Erik Kaliňák: GENERÁLNY PROKURÁTOR UROBIL LEN TO, ČO OD NEHO VYŽADUJE ÚSTAVA!

Podľa článku 149 ústavy je prokuratúra Slovenskej republiky povinná chrániť práva a zákonom chránené záujmy fyzických osôb, právnických osôb a štátu.Pre právne trosky ako Remišová, Baránik či Denník N chcem pripomenúť, že Generálny prokurátor je štandardnou súčasťou legislatívneho procesu a je jeho povinnosťou dohliadať na zákonnosť a dodržiavanie právneho štátu.

Tak, ako sa vyjadrila Generálna prokuratúra pri súdnej mape, deforme zdravotníctva či deforme školstva, urobila tak aj v prípade zmluvy s USA z dielne Naďa a Korčoka. Žilinkove pripomienky nie sú politické či nebodaj opozičné ako sa nás média s koalíciou snažia presvedčiť, sú to pripomienky odborné, ktoré naplno odhaľujú neschopnosť tejto bandy vládnuť v súlade s ÚSTAVOU!

Fakt, že na 35 výčitiek ohľadom zmluvy, ktorá porušuje suverenitu a zvrchovanosť Slovenska, zareagovala táto vláda krikom a urážkami len podčiarkuje, že nám vládnu amatéri, nevzdelanci a prízemní hlupáci. Preto sa ani nečudujem, že sa rozhodli odovzdať strategické letiská cudzej mocnosti doslova za hrdzavý groš.

Zdroj:

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás