fbpx
- Reklama -
NázoryeREPORT: Najslabším premiérom, najlepším zabávačom? Chmelár ostro skritizoval Hegera!

eREPORT: Najslabším premiérom, najlepším zabávačom? Chmelár ostro skritizoval Hegera!

-

eREPORT: Najslabším premiérom, najlepším zabávačom? Chmelár ostro skritizoval Hegera!

„Oni si z nás robia srandu! Nestačí, že máme najslabšieho premiéra v histórii s intelektom na úrovni nadporučíka Mazureka z Čiernych barónov. On sa rozhodol súťažiť aj o titul najlepšieho zabávača.“ Reagoval analytik, sociológ a komentátor politického diania na Slovensku Eduard Chmelár na vystúpenie predsedu vlády Eduarda Hegera (OĽANO) diskusnej relácii.

Premiér hovoril v relácii o aktuálnych problémoch, ktoré trápia občanov. Okrem niekoľkomesačnej vládnej krízy spomenul i blížiacu sa tú nergetickú, ktorá bude mať pre niektorých Slovákov oveľa fatalnejšie následky, ako vládne škriepky.

Heger to avšak tak tragicky neberie a podľa jeho slov budeme za energie platiť rovnakú sumu tak, ako je tomu i teraz. Na týmito slovami krúti hlavou práve sociológ Chmelár, ktorý na premiérovi nenechal nízku suchú.

- reklama -

„Nestačí, že máme najslabšieho premiéra v histórii s intelektom na úrovni nadporučíka Mazureka z Čiernych barónov. On sa rozhodol súťažiť aj o titul najlepšieho zabávača. Ibaže by človek, ktorý ľudí ohrozených energetickou chudobou presviedča, že za plyn a elektrinu budú platiť „tú istú cenu, ako je to aj teraz, akurát teda že v inej výške“, bol sám chudobný duchom. Pretože tak je to správne, tak to má byť…

Autor článku: Lukáš Krupa. Článok vyšiel na: www.ereport.sk

spot_imgspot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 COMMENT

  1. on nieje ani zabavac dobry, jeho slova niesu smiesne.On je mozno na smiech, ale slova , ktore vypusta z tej strbavej puse , su na zaplakanie.To , co dnes nazyvaju koaliciou, je najhorsie, co sme kedy mali, myslim ze ich nikto neprekona.Cista katastrofa a zlo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás