fbpx
- Reklama -
NázoryEduard Chmelár na margo vojnového štváčika Naďa: AKO Z...

Eduard Chmelár na margo vojnového štváčika Naďa: AKO Z ČIERNYCH BARÓNOV

-

Eduard Chmelár na margo vojnového štváčika Naďa: AKO Z ČIERNYCH BARÓNOV

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Raz to muselo prísť: Jaroslav Naď je prvým slovenským politikom, ktorý protestuje proti vtipu a obrázok z dlhoročnej rubriky Naša fikcia časopisu Plus sedem dní označuje za dezinformáciu. Urobil tak to, čo neurobil nielen Ján Slota či Andrej Danko, ale na čo sa nechytá ani Gottwaldov zať a minister obrany v päťdesiatych rokoch Alexej Čepička. A svoje polienko pridal aj agent Šnídl z nočníka N, ktorý v diskusii podal svojskú definíciu vtipu ako „neúmyselné šírenie lži“. Nie, Vladko, my si z vás prdel robíme úplne úmyselne. Až tak, že z toho chytáte tiky. Viete, koľko by som ja musel podať žalôb proti najrôznejším photoshopovým obrázkom, neraz viac zákerným ako vtipným, keby som protestoval proti každému „nepravdivému fóru“? Stará známa múdrosť hovorí, že iba obmedzený hlupák protestuje proti vtipu. Ale múdrosť a dôvtip, ako je všeobecne známe, sa o Jara Naďa ani neobtrela. Mimochodom, tiež cítite v tom poslednom odstavci skrytú vyhrážku novinárom?

Eduard Chmelár takto reagoval na status Naďa, ktorý očividne chytá paranoju, nakoľko mu vadí už aj humorná sekcia v novinách:

- reklama -

Vraj “Naša fikcia”. S touto rubrikou v časopise Plus 7 dní už máme svoje skúsenosti – zdieľa sa v rôznych konšpirátorských skupinách, ľudia nás kontaktujú, či sú uvedené informácie pravdivé a v časti spoločnosti vytvára reálne obavy.

Takto podávať informácie o obrane štátu je v čase vojny u našich susedov maximálne nezodpovedné, preto žiadam, aby sa témy obrany a bezpečnosti nezneužívali s cieľom vytvoriť senzáciu prípadne robiť politiku.

Áno, samozrejme, autori ošetria článok skoro neviditeľným označením “Naša fikcia”, je to teda právne v poriadku. Na druhej strane si treba uvedomiť, že nie všetci rozumejú takémuto vymyslenému formátu a vie ich naozaj znepokojiť.

Prosím kolegov z Plus 7 dní ešte raz, aby sa správali zodpovedne a adekvátne k situácii! Inak by sme si mohli myslieť, že zámerne strašia ľudí, aby vyvolávali nepokoje. Všakže…

Odkaz na iný článok:

https://plus7dni.pluska.sk/nasa-fikcia/je-to-tu-minister-obrany-jaroslav-planuje-obnovenie-povinnej-vojenskej-sluzby-januara?utm_source=fbINTERN&utm_medium=p7d&utm_campaign=fanpageP7D&fbclid=IwAR3dsCXVdCHEpGOATlevvdR1WkCna0TRwKGougRPXb6DGPhszLljD8gz-Ho

Zdroj: FB Eduarda Chmelára

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás