fbpx
DomáceVIDEO: Došli lieky, alebo lekári?: Matovičov psychopatický výbuch na...

VIDEO: Došli lieky, alebo lekári?: Matovičov psychopatický výbuch na tlačovke Smeru nás stavia pred túto otázku

-

VIDEO: Došli lieky, alebo lekári?: Matovičov psychopatický výbuch na tlačovke Smeru nás stavia pred túto otázku

SMER-SD: Tlačovku strany k migrácii narušil Matovič, strhla sa potýčka

Foto: Mimi Šramová, Telegram

BRATISLAVA 13. septembra (SITA) – Predseda hnutia OĽaNO Igor Matovič dnes narušil tlačovku strany Smer-SD k nelegálnej migrácii. Na miesto tlačovej konferencie pred úrad vlády doviezol auto s ampliónmi a strane prostredníctvom nich vyčítal, že zaviedla tlačivá na legalizovanie dočasného pobytu nelegálnych migrantov. Členovia strany sa snažili jeho vystúpenie prekaziť, pričom došlo aj k fyzickým potýčkam.

Foto: Mimi Šramová, Telegram

Matovič členov Smeru opakovane označil za mafiánov a bastardov a uviedol, že sú zodpovední za smrť Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, ako aj za problémy s nelegálnou migráciou. „Na základe vášho zákona môžu jedine cudzinci na Slovensku získať papierik, kvôli ktorému chodia,“ uviedol Matovič prostredníctvom ampliónov z auta s polepom „My Vás mafii nepredáme“, ktoré zastalo tesne pri predstaviteľoch strany Smer-SD. „Kaliňákov papierik – vy ste ho schválili a teraz takto klamete ľudí,“ povedal šéf OĽanO. Niektorí predstavitelia Smeru sa snažili amplióny odpojiť. „Choď do prdele, zlodej,“ reagoval Matovič, keď mu chceli zobrať mikrofón. „Choď do prdele, Kaliňák,“ vyhlásil. Na miesto neskôr dorazila aj policajná hliadka.

Foto: Mimi Šramová, Telegram
Foto: Mimi Šramová, Telegram

Predseda strany Robert Fico po odchode Matoviča z miesta vyzval vládu na zavedenie hraničných kontrol na priechodoch s Maďarskom. „Ak vláda nepríjme rozhodnutie, na ktoré ju teraz nahovárame, tak budeme uvažovať o zvolaní mimoriadnej schôdze – iné riešenie nemáme. A budeme trvať na tom, že vláda musí prijať vládne nariadenie o obnovení hraničných kontrol,“ doplnil Fico.

Video s psychopatickým prejavom Matoviča:

Zdroj: SITA, Telegram – Mimi Šramová, Politikum – Youtube

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img
spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

spot_img

1 Komentár

  1. Sledovala som celú dnešnú tlačovku SMERU SSD a bola som zhrozená, čo tento chorý bastard menom Matovič, si dovolil. Veď on robí presne to isté, čo robil vtedy, keď ako šialený hecoval nielen v parlamente, ale aj s typi sviečkami a šibenicicou Ficovi a inē choré zvrátenosti. V parlamente sedel vedľa neho Lipšic, ďalší, ktorý Fica z tej duše nenávidí. A ja viem, že toto na dnešnej tlačovke SMERU SSD robí zámerne, aj keď je to psychicky chorý jedinec, ktorý je nielen hlavou mafie ale aj jej krkom, ktorý tou hlavou hýbe. On, ktorý má na svedomí aj s jeho oľano s vodkohegerom na svedomí 20 tisíc zbytočných úmrtí slovákov proti mezmyselnému očkovaciemu jedu na covid 19 a nútenému testovaniu a špáraniu sa v nosoch slovákov, jeď museli v nepriaznivom, studenom počasí stáť v rade. Dozvedela som sa včera na internete, ako jednej rodine zomrel 23 ročný syn po očkovaní na covid, lebo dostal z toho embóliu pľúc. Túto rodinu naviac postihlo ďalšie nešťastie, keď im zhorel dom, ktorý si postavili svojpomocne. Nemali ho poistený, takže teraz prespávajú na Obecnom úrade. Ja sa pýtam Matoviča, či by nebol taký veľkorysý a tejto rodine zo svojich nakradnutých miliónov, ktoré má uložené vo švajčiarskej banke ( tam vraj bola videná jeho Pavlínka),nedal postaviť dom. Veď on, keď je taký spravodlivý, tak nech to aj dokáže.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás