fbpx
- Reklama -
DomáceDnes zadržaný Pčolinský: Záruka samostatnosti šéfa SIS je v...

Dnes zadržaný Pčolinský: Záruka samostatnosti šéfa SIS je v jeho osobe

-

Dnes zadržaný Pčolinský: Záruka samostatnosti šéfa SIS je v jeho osobe

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Foto: pluska.sk

3 MESIACE DOZADU Z ROZHOVORU SO “VZNEŠENOU ODPOVEĎOU” DNES ZADRŽANÉHO ŠÉFA SIS V. PČOLINSKÉHO (NOM. SME RODINA) PRE PODOZRENIA Z KORUPCIE. (zdroj: Pluska)

Nedávno ste naznačil, že SIS pracovala v minulosti nie samostatne, ale v prospech predstaviteľov vlády. Kde je záruka, že história sa nezopakuje? Váš brat je poslancom a členom vládnej strany Sme rodina. Členkou a poslankyňou Kollárovej strany je vaša manželka, a dokonca, vy sám ste nominantom rovnakej strany.

- reklama -

V.P.: Mňa navrhla vláda Slovenskej republiky a po posúdení ma do funkcie vymenovala prezidentka. Už som niekde hovoril, že záruka spočíva v osobe riaditeľa. Beriem to tak, že meno mám len jedno. Chcem odtiaľto odchádzať s pocitom, že služba sa posunula dopredu. A že si úlohy plnila tak, ako jej to ukladá zákon. Chcem, aby bola iniciatívna, dokázala reagovať na nové hrozby a nie, aby niečo zatĺkala, či niekoho kryla.

ŽEBY PREZIDENTKA ZLE POSÚDILA?

ZÁRUKA SPOČÍVA V OSOBE RIADITEĽA – TO SA DNES POTVRDILO

Zdroj: www.pluska.sk

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás