TV VVDňa 28.08.2023 bol hosťom v TV Slovan Tibor Gašpar

Dňa 28.08.2023 bol hosťom v TV Slovan Tibor Gašpar

-

Dňa 28.08.2023 bol hosťom v TV Slovan Tibor Gašpar

Video:

Video na Youtube:

Zdroj: TV Slovan

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

2 Komentáre

  1. Ďakujem TV Slovan, že som mala možnosť vypočuť si naživo tento kvalifikovaný rozhovor s pánom Tiborom Gašparom. Ďakujem VECI VEREJNÉ, KTORÉ PRAVIDEĽNE ODOBERÁM. SOM ŠŤASTNÁ, ŽE EXISTUJETE, ŽE STE S NAMI.

  2. Musím sa vyjadriť k dnešnej popoludňajšej debate na TA3 medzi olajnovcami a republikou. Začnem stručným popisom daňovývh podvodníkov a olajnovských zákerákom a skákačom do reči. … špinaví olajnovskí rabovači slovenských miliónov, odkláňači slovenského štátného rozpočtu k západiarským, šlachtickým muftím, natovské zbabelé klamárské beštie, matovič a šípoš, dvaja fašisticko-banderovskými médiami pretláčaní a uprednostňovaní v tomto prípade aj zozadu hlavy moderátora vedeným drôtom šuškandy a dalej pomocou dopredu pripraveným plánom zvukového štábu manipulačných mixákov, ktorý vedome a na hulváta škrtili zvuk pri reči p. Mazureka a naopak hlasito púšťali klamárské šteky farizejských refrémov týchto dvoch olajnovských odrbávačov. Zvukom tento mediálny monopol presstitútnej mafie TA3 manipuloval do éteru a do digitálných debien divákov besedy tak okato, že olajnovcom púšťali ich drísty dlhšie na plné demogratické zvukové gule a p Mazureka počutelno tlmili. Ale vám, olajnovskí feťáci nakradnutých miliónov očividno obrazom aj zvukovom lepí z tohto rečnického guľometu p. Mazureka a nielen vám olajnovským klamárským grázlom, ale celému mediálnému soroš vymývačskému a masírovaciemu molochovi presstitútov a bruseľských poskokov. Počutelné, zvukové fandenia oľajnovcom a našim (bruseľským a natovským) zločincom, je úbohé a bezradné, niečo podobné ako keď súťaž medzi ženami vyhrá liberáľný cap. Ste úbohí buzíci. Zvukoví a obrazoví manipulátori demogratických svinstiev a vojny, otočené a tlačené do TV gebulí ako slušná solidárna, bruseľsko-natovská dobroprajnosť v mieri. Hnus.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás