fbpx
- Reklama -
DomáceDenník N robí z mafiánov celebrity mravnosti a v...

Denník N robí z mafiánov celebrity mravnosti a v politike podporuje len idiotov

-

Denník N robí z mafiánov celebrity mravnosti a v politike podporuje len idiotov

Najnovší počin slovenského mainstreamu je velebenie kajúcnikov. Denník N, na čele ktorého v tomto smere stojí Monika Tódová, sa spustil dokonca až tak hlboko, že najväčšieho korupčníka spomedzi všetkých gaunerov promujú priam ako symbol mravnosti a práva na Slovensku.

Hlavný korupčník a bývalý šéf Kriminálneho úradu Finančnej správy Ľudovít Makó sa v rozhovore pre denník N rozrozprával o tom, aké ľahučké bolo nechať sa korumpovať a tým aj podvádzať. Dnes sa však ľudia, ktorí si chcú hrdo hovoriť novinári, snažia preňho a jemu podobných vytvoriť priestor na prezentáciu. Ponúkajú im výslnie reflektorov. Priam z nich robia celebrity.

Tódová nastúpená v prvej línii

Monika Tódová, ktorá je známa svojimi neobjektívnymi a často nepravdivými článkami, založenými na protiprávnom úniku informácií z rôznych pochybných zdrojov, sa pustila do promovania kajúcnikov. Robí to zjavne na objednávku riaditeľa Špeciálnej prokuratúry, extrémne pomstychtivého politika Daniela Lipšica.

- reklama -

Je to práve Lipšic, kto prišiel s týmto modelom politických procesov, založených na výpovediach zločincov, ktorí si zo strachu pred dlhým trestom zvolili cestu vypovedať proti komukoľvek a vypovedať presne tak, ako sa to hodí vyšetrovateľom a prokurátorom. A potentátom Matovičovej krutovlády.

Kľúčová môže byť dôveryhodnosť

Teraz, keď sa im jednotlivé prípady rozsypávajú pod rukami, lebo dôveryhodnosť týchto zločincov, mylne nazývaných aj kajúcnikmi, začala prudko upadať. Stalo sa tak najmä po tom, ako sa o týchto zbabraných prípadoch začalo verejne hovoriť viac, ako by sa ich hlavným aktérom páčilo, a do celej schémy začal nepríjemne strkať nos aj nový generálny prokurátor Maroš Žilinka. Ten sa dokonca zastal aj svojho podriadeného prokurátora Remetu, ktorý Lipšicovi začal narúšať jeho likvidačnú a inkvizítorskú schému.

Mainstream má však teraz problém. Ich kajúcnici, teda zločinci, ktorí majú za dohodnuté výhody vypovedať proti svojim bývalým komplicom, začínajú strácať dôveryhodnosť. Vlastne nikdy ju nemali, len Matovičov zločinný režim im ju prepožičiaval. Monika Tódová sa aj teraz postavila do čela „ligy spravodlivých“ a začala pekne z ostra. Najväčší gauner a mafián z čias vlády Róberta Fica, prisluhovač gangu takáčovcov Ľudovít Makó potrebuje vylepšiť renomé a treba mu urobiť „PR“ (pí ár). Kto iný, ak nie poslušní Lipšicovi komplici z denníka N by sa mali zhostiť tejto opovrhnutia hodnej úlohy.

Fico akosi stále mimo ohrozenia

Možno sa napokon dozvieme, že títo úbohí gangstri si zaslúžia náš súcit, pomocnú ruku a rešpekt, lebo našli cestu, ako ukázať svetu, na koho strane je morálna pravda. Cieľom je ukázať celému svetu, že tam patrí aj Robert Fico. Problém je, že sa akosi čoraz viac ukazuje, že všetko išlo dosť ďaleko od neho. Problém však bude mať najbližšie asi Pellegrini.

Autor: Imrich Kovačič. Článok vyšiel na: www.hlavnydennik.sk

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme onedlho.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás