fbpx
- Reklama -
NázoryĎateľ: Chlápätko Šeliga sa vtiera medzi dospelých detinskými mlátením...

Ďateľ: Chlápätko Šeliga sa vtiera medzi dospelých detinskými mlátením prázdnej slamy

-

Ďateľ: Chlápätko Šeliga sa vtiera medzi dospelých detinskými mlátením prázdnej slamy

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podľa medializovaných informácií má byť bývalý šéfa NAKA Branislav Zurian v zahraničí. Vraj v niektorej rusky hovoriacej krajine. Ukrýva sa? Ide mu naozaj o život? Otázky viac ako zaujímavé, na ktoré dať odpoveď by bola ťažká úloha aj pre Sherlocka Holmesa.

Zaujímavé však je, že Branislava Zuriana sa zastáva aj mediálne veľmi známy Peter Tóth, ktorý na Facebooku vystupuje pod pseudonymom Ďateľ. Na prípad „zmiznutia“ Zuriana sa pozerá v statuse cez poslanca Juraja Šeligu, ktorému nakladá, čo sa len do neho vojde. A veruže si pri tom servítku pred ústa vôbec nedáva.

Nebyť Zuriana, kriminálnici Beňa s Vladimírom Pčolinským by pokračovali v zbíjaní a kradnutí

Podľa Tótha sa ťažko hľadajú slušné slová, keď je reč o výrokoch produkovaných inhibovaným intelektom „zasrana z Hruštína“ Šeligu. „Včera napísal gratuláciu novému riaditeľovi NAKA Brankovi Kiššovi a odkázal mu, aby presvedčil svojho predchodcu, nech sa vráti na Slovensko.

- reklama -

Vraj Branislav Zurian má vysvetľovať, čo sa dialo na NAKA pod jeho vedením,“ konštatuje Ďateľ. Dodáva, že by možno prospelo, keby Šeligova babička Žitňanská chlápätku vysvetlila, že keď na to nemá, nemal by sa vtierať medzi dospelých mužov detinskými rečami rovnajúcimi sa mláteniu prázdnej slamy. „Kým mu stihne starká poutierať mliečko na brade, pridám niekoľko poznámok,“ píše v statuse Peter Tóth.

„Po prvé, keby Zurian nespísal úradný záznam o kauze Bopal, kriminálnik Boris Beňa by nebol trestne stíhaný. Firma Bopal by bola aj naďalej vydieraná a milý Borisko by v postavení námestníka riaditeľa SIS spolu s bossom, ďalším kriminálnikom Vladimírom Pčolinským v postavení šéfa tajnej služby pokračovali v zbíjaní, kradnutí a zneužívaní spravodajských informácií na osobné obohacovanie sa,“ začína Ďateľ s vypočítavaním niektorých dobrých krokov Zuriana.

Nebyť Zuriana, orgány činné v trestnom konaní by sa možno nikdy nedostali ku Kočnerovej Threeme

„Po druhé, nebyť toho, že Zurian spísal úradný záznam o sťažnostiach podriadeného Jána Kaľavského, nikdy by sme sa nedozvedeli, že podplukovník Čurilla, major Ďurka a ďalší dvaja vyšetrovatelia mali navádzať svedkov a kajúcnikov na krivé výpovede. Po tretie, práve preto, že Zurian spísal vyššie uvedené úradné záznamy a odstúpil ich prokuratúre, stal sa terčom prenasledovania za výdatného prispenia Matovičovho Himmlera Lipšica a tých kruhov v NAKA, ktoré v réžii režimu šialenca z Trnavy vytvárajú systém ‘našich kriminálnych kajúcnikov’ a ‘mojich/našich chlapcov’,“ pokračuje Peter Tóth v odkrývaní Zurianových správnych „ťahov“.

„Po štvrté, nebyť Zuriana a jeho prístupu bez predsudkov, orgány činné v trestnom konaní by sa možno nikdy nedostali ku Kočnerovej Threeme. A to by malo vážne dôsledky. Napríklad by sa nikdy nepodarilo odkryť korupčnú chobotnicu v justícii a podobne. Po piate, v kontexte štyroch predchádzajúcich bodov sa vráťme k infantilným výzvam šuhajka Šeligu. Neviem ako u vás, no my sme podobných dilinov volali jednoducho. Pičúz,“ končí Peter Tóth alias Ďateľ pomerne prazvláštne svoj zaujímavý status.

Autor článku: Jozef Uhlarik. Článok vyšiel na: www.hlavnydennik.sk

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás