fbpx
NázoryDagmar Kramplová: POČUJETE TO POKRYTECKÉ LIBERÁLNE TICHO? TURECKO ZAČALO...

Dagmar Kramplová: POČUJETE TO POKRYTECKÉ LIBERÁLNE TICHO? TURECKO ZAČALO VLASTNÚ VOJENSKÚ OPERÁCIU V SEVERNOM IRAKU

-

Dagmar Kramplová: POČUJETE TO POKRYTECKÉ LIBERÁLNE TICHO? TURECKO ZAČALO VLASTNÚ VOJENSKÚ OPERÁCIU V SEVERNOM IRAKU

Spravodajské agentúry dnes priniesli informáciu, že Turecko začalo v severnom Iraku vlastnú vojenskú operáciu namierenú proti tamojším Kurdom. Áno, Turecko, vážený člen NATO…

- reklama -

Počujete to pokrytecké liberálne ticho? Žiadne iracké vlajočky na profilovkách, žiadne stužky, žiadne vlajky, žiadne rozhorčené vyjadrenia a komentáre, žiadne zhromaždenia a koncerty, žiadne zbierky, žiadni dobrovoľníci, žiadne mediálne komentáre, žiadne vystupovanie irackého prezidenta v parlamente, žiadne sankcie, žiadne výzvy na odchod firiem z Turecka, žiadna minúta po minúte, žiadne nič.

LEN JEDNO VEĽKÉ FALOŠNÉ POKRYTECKÉ LIBERÁLNE TICHO!

Pokrytecky mlčia Zuzana Čaputová aj Eduard Heger a nenavrhujú, aby sme Iraku darovali naše protilietadlové zbrane. Mlčí premúdrelý liberálny pokrytec Šeliga, mlčí insitná ministerka Remišová, mlčí parlamentný zahraničný výbor!

Nikto sa nepýta irackej vlády, čo si myslí o tom, že je porušovaná územná integrita Iraku. Nikto sa neopýtal ani irackého veľvyslanca, hoci iracké veľvyslanectvo máme priamo v Bratislave!

Jednou vetou – liberálna falošnosť a pokrytectvo odhalená vo svojej plnej nahote. Lebo agresiu páchanú členom NATO liberálna mafia zásadne neodsudzuje. Koľko rokov bol Irak terorizovaný zo strany USA?! Koľko ľudí v Iraku zahynulo?! To je liberálnej mafii jedno. Rovnako ako im je jedno, koľko ľudí zahynie počas týchto útokov Turecka.

Ako v predchádzajúcich dňoch, opätovne vyzývam všetkých zúčastnených, aby sa zdržali násilia a začali rokovať.

A rovnako týmto vyzývam aj liberálnu mafiu, aby prestala s falošnou pokryteckou politikou a okamžite odsúdila agresiu Turecka voči Iraku!

Dagmar Kramplová

Krajská predsedníčka SNS Bratislava

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás