fbpx
- Reklama -
DomáceCudzie vojská sa opäť budú presúvať po našom území,...

Cudzie vojská sa opäť budú presúvať po našom území, v akom budú režime nevieme, OP +++—?

-

Cudzie vojská sa opäť budú presúvať po našom území, v akom budú režime nevieme, OP +++—?

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Bratislava 14. januára (TASR) – Ministerstvo obrany SR upozorňuje obyvateľov Slovenska, že v období od 17. do 23. januára je cez územie SR plánovaných 12 cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl. TASR o tom informovala hovorkyňa Ministerstva obrany SR Martina Kovaľ Kakaščíková.

- reklama -

Rezort obrany zdôrazňuje, že tranzity boli riadne schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR.

V období od 17. do 23. januára sa tiež uskutočnia cestné presuny techniky Ozbrojených síl SR v rámci Slovenska, a to na trasách Hlohovec – Martin, Levice – Hlohovec, Trenčín – Záhorie, Nováky – Lešť, Nitra – Zemianske Kostoľany a späť.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás