fbpx
- Reklama -
DomáceCudzie vojská sa aj na budúci týždeň budú...

Cudzie vojská sa aj na budúci týždeň budú presúvať po našom území

-

Cudzie vojská sa aj na budúci týždeň budú presúvať po našom území

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Bratislava 18. júna (TASR) – Ministerstvo obrany (MO) SR upozorňuje na 31 cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl cez územie Slovenska v období od 21. do 27. júna. TASR o tom informovala hovorkyňa ministerstva obrany Martina Kovaľ Kakaščíková.

„Pôjde predovšetkým o presun spojeneckých vojakov v rámci cvičení Atlantic resolve a Slovenský štít 2021,“ priblížila hovorkyňa. Rezort obrany zdôrazňuje, že tranzity boli riadne schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR.

V tomto období sa uskutočnia tiež cestné presuny techniky Ozbrojených síl SR v rámci Slovenska na trasách Sereď – Martin, Kamenica nad Cirochou – Trebišov, Trebišov – Rožňava, Rožňava – Sereď, Sliač – Martin, Michalovce – Kamenica nad Cirochou a späť, Lešť – Sereď, Veľké Ozorovce – Trebišov, Lešť – Martin, Martin – Hlohovec, Kamenica nad Cirochou – Veľké Ozorovce, Nitra – Topoľčany, Zemianske Kostoľany – Lešť a späť. Pôjde tiež o cestné presuny techniky na trase Zemianske Kostoľany – Sereď a späť, Trenčín – Nováky a späť, Zemianske Kostoľany – Bratislava a späť, Rašov – Nováky a späť, Ruskov – Poruba pod Vihorlatom, Poruba pod Vihorlatom – Michalovce, Mokraď – Zemianske Kostoľany a späť, Prešov – Trenčín, Nováky – Záhorie, Alekšince – Nitra a Lešť – Hlohovec.

- reklama -

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás