fbpx
- Reklama -
DomáceCudzie vojská sa aj na budúci týždeň budú...

Cudzie vojská sa aj na budúci týždeň budú presúvať po našom území

-

Cudzie vojská sa aj na budúci týždeň budú presúvať po našom území

Bratislava 18. júna (TASR) – Ministerstvo obrany (MO) SR upozorňuje na 31 cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl cez územie Slovenska v období od 21. do 27. júna. TASR o tom informovala hovorkyňa ministerstva obrany Martina Kovaľ Kakaščíková.

„Pôjde predovšetkým o presun spojeneckých vojakov v rámci cvičení Atlantic resolve a Slovenský štít 2021,“ priblížila hovorkyňa. Rezort obrany zdôrazňuje, že tranzity boli riadne schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR.

V tomto období sa uskutočnia tiež cestné presuny techniky Ozbrojených síl SR v rámci Slovenska na trasách Sereď – Martin, Kamenica nad Cirochou – Trebišov, Trebišov – Rožňava, Rožňava – Sereď, Sliač – Martin, Michalovce – Kamenica nad Cirochou a späť, Lešť – Sereď, Veľké Ozorovce – Trebišov, Lešť – Martin, Martin – Hlohovec, Kamenica nad Cirochou – Veľké Ozorovce, Nitra – Topoľčany, Zemianske Kostoľany – Lešť a späť. Pôjde tiež o cestné presuny techniky na trase Zemianske Kostoľany – Sereď a späť, Trenčín – Nováky a späť, Zemianske Kostoľany – Bratislava a späť, Rašov – Nováky a späť, Ruskov – Poruba pod Vihorlatom, Poruba pod Vihorlatom – Michalovce, Mokraď – Zemianske Kostoľany a späť, Prešov – Trenčín, Nováky – Záhorie, Alekšince – Nitra a Lešť – Hlohovec.

- reklama -

spot_imgspot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás