fbpx
- Reklama -
DomáceČo dokáže toľko prevážať americké vojsko každý týždeň cez...

Čo dokáže toľko prevážať americké vojsko každý týždeň cez Slovensko?

-

Čo dokáže toľko prevážať americké vojsko každý týždeň cez Slovensko?

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Bratislava 5. marca (TASR) – Ministerstvo obrany (MO) SR upozorňuje na plánované presuny vojenskej techniky aj zahraničných spojeneckých ozbrojených síl cez Slovensko v budúcom týždni. TASR o tom informovala hovorkyňa rezortu Martina Kovaľ Kakaščíková.

V období od 8. do 14. marca je cez Slovensko plánovaných 17 cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl. Pôjde o presun amerických, nemeckých, poľských a švédskych vojakov. Rezort obrany zdôrazňuje, že tranzity boli riadne schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR.

V budúcom týždni sa uskutočnia tiež cestné presuny techniky Ozbrojených síl (OS) SR na trasách Nitra – Prešov, Zvolen – Hlohovec, Prešov – Nemecká, Hlohovec – Zemianske Kostoľany a späť, Nemecká – Nitra. Taktiež aj Hlohovec – Nemšová a späť, Nemšová – Sereď a späť, Kolíňanský vrch – Nitra, Ruskov – Sklené, Rašov – Záhorie, Zemianske Kostoľany – Nemšová a späť, Sliač – Žilina a späť, Poprad – Sklené, Zemianske Kostoľany – Michalovce a späť. Presuny OS SR budú aj na trasách Sliač – Zemianske Kostoľany a späť, Zemianske Kostoľany – Trenčín a späť, Prešov – Trebišov a späť, Zemianske Kostoľany – Mokraď, Zemianske Kostoľany – Zvolen, Prešov – Zemianske Kostoľany, ako aj na trase Michalovce – Kamenica nad Cirochou.

- reklama -

Plánovaný je taktiež železničný presun na trase Prešov – Zemianske Kostoľany.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

8 COMMENTS

 1. Oni prevážajú „mier“.
  Dovolia si len to, čo im dovolíme.
  A kto bude opravovať naše cesty???

    • 21. augusta 1968 tu boli nekonečné vojenské kolóny preto, aby nekonečné americké kolóny nekorzovali po Slovensku a nevyvážali „mier“ na východ; no a ešte preto, aby zabuchli dvere kapitalistickému marazmu, ktorý sa k nám valil z krajín „slobody“.
     Ďakujem ruským vojakom, prežila som peknú mladosť v mierovom a mravnom svete.

    • Aj ja si to pamätám. Boli fakt , pre malé dieťa, nekonečné. Teraz už máme len nie konečné presúvanie okupantov po, bohužiaľ, Tejto Krajine.

 2. Demonštrácia sily, zastrašovania obyvateľstva. Vedia, že nemáme zbrane. V opačnom prípade by boli skromnejší.-

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás