DomáceČaputová reaguje na Fica ako neviniatko: Ona nič, ona...

Čaputová reaguje na Fica ako neviniatko: Ona nič, ona je svätá

-

Čaputová reaguje na Fica ako neviniatko: Ona nič, ona je svätá

BRATISLAVA 14. októbra (SITA) – Predseda strany Smer-SD Robert Fico doteraz nedoručil prezidentke Zuzane Čaputovej žiadny návrh nominantov na členov vlády. Prezidentka preto ani nemá čo odkladať. Uviedol to jej hovorca Martin Strižinec v reakcii na dnešnú tlačovú besedu Smeru-SD, na ktorej Robert Fico vyhlásil, že prezidentka sa snaží oddialiť vymenovanie novej vlády s cieľom, aby sa stihli skryť alebo zlikvidovať dôkazy o zločinoch na Národnej kriminálnej agentúre (NAKA). 

„Pri kreovaní novej vlády prezidentka koná striktne v súlade s ústavou a jej postup bol doteraz vecný a profesionálny. Na rozdiel od Roberta Fica, ktorý opäť prešiel do útoku,“ skonštatoval Strižinec. Ako ďalej zdôraznil, keď bude mať prezidentka zoznam nominantov k dispozícii, má právo a aj povinnosť sa s menami oboznámiť a pokiaľ nebudú vážne prekážky, vládu vymenuje.

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás