fbpx
- Reklama -
DomáceBlaha podal podnet na Lipšica

Blaha podal podnet na Lipšica

-

Blaha podal podnet na Lipšica

Včera som podal podnet na generálnu prokuratúru – na disciplinárne a trestné konanie proti Danielovi Lipšicovi.

1. Lipšic v týchto dvoch dňoch povymetal všetky svoje spriaznené liberálne médiá, kde vyurážal krajskú prokuratúru, generálnu prokuratúru, dokonca aj tajnú službu.

2. Všetci sú vraj mafiáni, len on je lietadlo. Dokonca si kopol aj do sudcu, ktorý poslal Čurillu do väzby – zvláštne, že mu tento sudca nevadil, keď ho súdil za zabitie človeka.

- reklama -

3. Mohol ho za zrazenie na priechode poslať natvrdo do basy, však po tom Lipšic vždy túžil, kým sa to netýkalo jeho. Tento istý sudca mu ale daroval slobodu – vtedy po ňom Lipšic nevrieskal. Teraz odrazu áno.

4. Viete, ako sa povie farizej na šesť? L-i-p-š-i-c… Keď poslali do väzby do Prešova Milana Lučanského, Lipšic si spokojne oblizoval svoje obrie gamby. Keď tam generálovi „samovylupli oko“, držal ústa.

5. Ale teraz, keď sa jedná o jeho vlastných kumpánov z NAKA, tak je vraj Prešov najstrašnejšia väznica. Odrazu. Hovorím, farizej na šesť…Keby na Slovensku fungovali normálne médiá, tak by ho tam moderátor griloval ako malého chlapca. Kričal by po ňom, čo si to dovoľuje obviňovať bez dôkazov. Spochybňovať kolegov prokurátorov. Robiť nenávistnú politiku…

6. Ale Hanzelová tam naňho zaľúbene vykúkala spod náhubku ako také trdielko s bakalárskym titulom. A Závodský dnes na Exprese – to bol výkon hodný severokórejského pioniera. Už tomu chýbala len pusa.

7. Na každú sprostosť, čo Lipšic vypľul, Závodský len hlesol – „šialené“, „neuveriteľné“, „ach“, „šialeno-neuveriteľné“. A tak. Žiadna konfrontácia. Iba súhlasné citoslovcia. Už som len čakal, či ho tam dnes Závodský nepožiada o ruku.

8. Ale takto to funguje. Majú svojich novinárov, ktorí im umožňujú prachsprostú propagandu. Tódová, Hanzelová, Závodský. A ďalší. Však si len zoberte – dlhoročný novinár Aktualít Bariak sa dnes stal poradcom Matoviča.

9. Roky šíril bohapustú nenávisť proti Robertovi Ficovi. A dnes sa ukázalo, koľko má v sebe chlapec „objektivity“. Ide robiť poskoka k Matovičovi, miestnemu psychopatovi. Capo di tutti capi.

10. Sú prepojení ako jedna veľká chobotnica. Aktuality vyslali svojho žoldniera k Matovičovi – vzájomne sa potrebujú. Lipšic má svoju Tódovú, Matovič Bariaka. A tak ďalej. Liberálna mafia.

11. Majú ľudí v médiách, majú ľudí na súdoch. Pamela Záleská sa už nevie dočkať, ako odsúdi Dušana Kováčika v monstrprocese, ktorý postavili na výpovediach nastrčených mafiánskych kajúcnikoch. V porovnaní s týmito bol Stalin iba veselý strýko Joe.

12. Boris Kollár tomu hovorí „čurillovská mafia“. Preliezli prokuratúrou, políciou, politikou aj súdmi. Zohnali si mafiánov, ktorí im podpisujú krivé výpovede. A na základe toho zabili Milana Lučanského a zbavili sa každého, kto im stál v ceste. Vrátane Dušana Kováčika.

13. Karma bude strašná. Za toto im hrozí doživotie. A Lipšic to vie. Preto kope okolo seba. Ako zdochýňajúci kôň. K Čurillovi poslal svojho Kubinu, aby ho strážil. Aby nezačal spievať. Toho sa bojí najviac.

14. Lebo mafia nie je „čurillovská“. Čurilla nie je žiadna hlava, ten je maximálne koleno alebo päta. Hlavou je Lipšic. A vie to každý. Táto mafia je „lipšicovská“. A patria do nej aj vybrané médiá, ktoré takisto stihne spravodlivý trest.

15. Ich čas sa kráti. Hrajú vabank. Všetko si ich to dostihne. Dajú trinásť, dostanú dvadsaťšesť. Dajú Prešov, dostanú Prešov. Karma je zdarma, Daniel. Karma je zdarma.

16. Generálna prokuratúra má možnosť ukázať, že jej ide o spravodlivosť. Maroš Žilinka na rozdiel od Lipšica nie je politik, neslúžil Pente a nezabil človeka. Je to človek, ktorý stráži zákon.

17. Je najvyšší čas konať, pán generálny prokurátor. Snáď môj podnet pomôže. Nenechajte sa od Lipšica urážať, nenechajte sa urážať od mafiánov a gaunerov.

18. Lipšic patrí do basy. Aj celá jeho mafia, vrátane Mikulca a Matoviča. Všetci to vieme. Skôr či neskôr – spravodlivosť zvíťazí.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme onedlho.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

INLIBRI - online kníhkupectvo

spot_imgspot_img

3 KOMENTÁRE

 1. OK, až na poznámku „to bol výkon hodný severokórejského pioniera“… ktorá svedčí tak trocha o mladíckej neskúsenosti ohľado reálnej histíe… …. ale nov

 2. На данном сайте вы узнаете:

  – какую юридическую помощь мы предоставляем?

  – сколько стоят услуги адвоката в Днепре?

  – в какое время можно получить бесплатную консультацию адвоката?

  – где и как найти нужного вам адвоката?

  [url=https://g.co/kgs/8NzMxx]НАЙТИ АДВОКАТА В ДНЕПРЕ[/url]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás