fbpx
- Reklama -
DomáceAnalytik Baránek: Štát môže za to, že tu potečie...

Analytik Baránek: Štát môže za to, že tu potečie krv! Zbavil sa zodpovednosti a hodil ju na ľudí

-

Analytik Baránek: Štát môže za to, že tu potečie krv! Zbavil sa zodpovednosti a hodil ju na ľudí

Slovensko má problém nielen s nárastom počtu nakazených, ale predovšetkým s nárastom napätia v spoločnosti. Tvrdí to politický analytik Ján Baránek. To, čo vyčíta vláde, si veru za klobúk nedá!

Podľa politického analytika Jána Baránka nenarastajú iba počty nakazených, ale aj napätie v spoločnosti. Podľa neho obrovskou chybou vlády je to, že štát zaviedol prísne reštrikčné opatrenia, no ich vymáhanie ponechal na bežných ľudí. Týka sa napríklad povinnosti nosiť rúška v interiéri.

Štát nerieši….

„Štát sa zbavil zodpovednosti, prijme nejaké reštrikčné opatrenie a jeho vymáhanie jednoducho nechá na bezbranných ľudí. Oni sú potom vystavení menšej či vašej zlosti, prípadne zlosti psychopata, ktorému povolia nervy a začne to riešiť násilím. A toto bude horšie a horšie, lebo oni neprestanú a na Slovensku potečie krv,“ varuje Baránek vo svojom videu.

- reklama -

„Ľudia to prestávajú zvládať. Už ja vidím na sebe, aká zlosť do mňa vojde, keď za mnou pribehne niekto, že nemám rúško,“ priznal analytik.

Napätie narastá

„Vytvorili tu systém, kde doslova predavačku, čašníčku, postavia proti vám, lebo tá pod hrozbou straty zamestnania bude od vás vyžadovať očkovací preukaz. To je zle. Narastá napätie v spoločnosti,“ hodnotí Baránek.

Zároveň kritizuje tvrdenia, podľa ktorých nárast infikovaných nie je dôsledkom nedávnej návštevy pápeža Františka.

„Ja mám veriť tomu, že tento nárast je spôsobený svadbami a zberom zemiakov? Časť tohto národa je padnutá na hlavu, ale fakt si myslíte, že celý národ je padnutý na hlavu? A čo tí dvaja nakazení biskupi? Tí boli na zemiakovej brigáde alebo tancovali na nejakej svadbe? No asi nie. A to ja viem iba o dvoch nakazených biskupoch,“ uzatvára analytik.

Autor článku: Diana Zaťková. Článok vyšiel na: www.hlavnydennik.sk

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme onedlho.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

INLIBRI - online kníhkupectvo

spot_imgspot_img

4 KOMENTÁRE

  1. Už keď začali organizovať návštevu pápeža bolo jasné, že potrebujú zhromaždiť množstvo národa na jedno miesto, aby bola zámienka na restrikcie. Čo bolo jednoduchšie ako ho sem pozvať? Prirodzene s chladnejšom a vlhkejsim počasím začnú virózy. Organizmus oslabený nosením rusok. A teraz si vymysleli obmedzovanie zdravotnej starostlivosti povinnosťou platených testov. Toto je už len krôčik k úplnej izolácii občanov, ktorí neprijali ten vakcinacny nátlak.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás