fbpx
NázoryAlojz Hlina opísal náhodné stretnutie s Robertom Ficom

Alojz Hlina opísal náhodné stretnutie s Robertom Ficom

-

Alojz Hlina opísal náhodné stretnutie s Robertom Ficom

Alojz Hlina: Ako som sa s R. Ficom stretol na salaši.Dnes R. Fico na ich tlačovke spomenul naše náhodné stretnutie na salaši Soroška, tak len k tomu doplním.

Na ceste z Košíc, kde som bol na symbolickom proteste aktivistov k podujatiam, ktoré tam organizovali Smer a exkotlebovci, sme sa s dcérou zastavili na salaši Soroška. V prednej časti bolo plno, tak sme šli dozadu, kde bolo voľné.

Po chvíli tam prišiel R. Fico s kolegami. Róbert Fico dnes na tlačovke toto náhodné stretnutie spomínal a v zásade korektne opísal konverzáciu, ktorá tam prebehla. Povedal som mu, že sme boli v Košiciach na kontraproteste a že naozaj som prekvapený, že po roku a pol od volieb dokážu plniť ulice a, že mu /R. Ficovi/, budú tleskať.

- reklama -

Povedal som mu však ešte jednu skutočnosť, ktorú R. Fico dnes nespomenul, tak ju aspoň tu dopĺňam.Povedal som, že má šťastie, že je tu Matovič, a že mu bol pomaly “zhora“ daný. ️Politicky čistá duša, moja dcéra, po tom stretnutí hovorí, že je to zaujímavé, že sme na opačných póloch, ale nehádžeme po sebe solničky.

Áno, nehádzal som po ňom solničky, nevyvreskoval, nerobil scény, ale slušne som odzdravil /R. Fico keď vošiel do miestnosti pozdravil/ a odmerane som povedal svoj názor.Hovorí sa tomu rešpekt voči protivníkovi.

Bolo mi zle z toho v parlamente, keď poslanci v pléne po sebe revali ako paviáni a v parlamentnom bufete boli najlepší kamaráti.Toto som nikdy nevedel a ani nebudem vedieť. Pokrytcov, farizejov je už toľko, že ich môžeme exportovať.

K Róbertovi Ficovi necítim žiadnu emóciu, je to pre mňa politický protivník.A dobre podotkol dnes na tlačovke, že dúfa, že sa neho nenahnevám.Pohnevať si ma je veľká taktická chyba.Pohneval by si ma, keby to stretnutie interpretoval ináč ako sa udialo, s tým mám čerstvé skúsenosti so „svätotváriacimi“ sa politikmi.R. Fico pre mňa bol, je a bude politický protivník, tak ako kotlebovci a nič sa na tom nemení.

Som síce teraz tam, kde som, ako hovoria „moji fanúšikovia“ na sociálnych sieťach- na smetisku, takže asi zo mňa veľký rešpekt nejde, ale nevadí, lebo ako sa hovorí na Orave: „Never give up.”

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

4 COMMENTS

 1. ####### OPVA ########
  ULTIMATE РТНС COLLECTION
  NO PAY, PREMIUM or PAYLINK
  DOWNLOAD ALL СР FOR FREE

  Description:-> gg.gg/lua7w

  Webcams РТНС 1999-2021 FULL
  STICKAM, Skype, video_mail_ru
  Omegle, Vichatter, Interia_pl
  BlogTV, Online_ru, murclub_ru

  Complete series LS, BD, YWM
  Sibirian Mouse, St. Peterburg
  Moscow, Liluplanet, Kids Box
  Fattman, Falkovideo, Bibigon
  Paradise Birds, GoldbergVideo
  Fantasia Models, Cat Goddess
  Valya and Irisa, Tropical Cuties
  Deadpixel, PZ-magazine, BabyJ
  Home Made Model (HMM)

  Gay рthс collection: Luto
  Blue Orchid, PJK, KDV, RBV

  Nudism: Naturism in Russia
  Helios Natura, Holy Nature
  Naturist Freedom, Eurovid

  ALL studio collection: from
  Acrobatic Nymрhеts to Your
  Lоlitаs (more 100 studios)

  Collection european, asian,
  latin and ebony girls (all
  the Internet video) > 4Tb

  Rurikon Lоli library 171.4Gb
  manga, game, anime, 3D

  This and much more here:
  or –> gg.gg/ntwfm
  or –> cpc.cx/uVc
  or –> xor.tw/4pt0y
  or –> v.ht/LEYc
  or –> cutt.us/jKbHA
  or –> gg.gg/ntwgr
  or –> v.ht/kIy2
  or –> gurl.pro/k6ftqd
  or –> gg.gg/ntwhd
  —————–
  —————xr3

 2. Jedno nechápem: čo je symbolický protest proti podujatiam čo organizovali SMER a exkotlebovci?

  Tie protesty boli organizované proti postupnému ničenia života vo všetkých jeho aspektoch v našom štáte. To znamená, že on a jemu podobní s touto devastáciou súhlasí? Čomu učí svoje deti?

 3. [url=https://www.pegasprobivservice.biz]Уберем из черного списка СберБанка[/url] – узнать данные человека по фио, сбербанк пробить номер телефона

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás