fbpx
NázoryA. Danko chce dať dole Hegera?: Vyzval na dovoz...

A. Danko chce dať dole Hegera?: Vyzval na dovoz Sputnika. Po Matovičovíruse nás chce zbaviť Hegerovíru?

-

A. Danko chce dať dole Hegera?: Vyzval na dovoz Sputnika. Po Matovičovíruse nás chce zbaviť Hegerovíru?

Je známe, že práve táto vakcína mala pre Slovensko priaznivé účinky. Zbavila nás Matoviča, ako premiéra, ktorý 1.3.2021 Sputnik na Košickom letisku privítal ako delegáciu OSN a do mesiaca (1.4.201) bola menovaná nová vláda. Síce rovnako katastrofálna, keďže ten, kto ju menoval – Zuzana Čaputová je ako prezidenka slabý odvar lacného čaju.

Ako každá vakcína, účinkami časom vyprcháva a je potrebné „preočkovanie“, navrhovanýn dovozom Sputnika, zrejme A. Danko chce poslať Hegerovírus na smetisko politický dejín.

Andrej Danko: Slovenská národná strana vyzýva vládu Eduarda Hegera, aby obnovila rokovania o dodávkach Sputniku.

- reklama -

Zažili sme hanbu, kedy Slovensko vrátilo Sputnik. Je obrovským šťastím, že nás Ruská federácia nechala bez penále a sankcií. V letných mesiacoch predseda Slovenskej národnej strany absolvoval rokovania s ministrom priemyslu Manturovom, ktorý ho ubezpečil, že Ruská federácia je kedykoľvek schopná Sputnik opäť dodať v prípade záujmu pre Slovákov.

Sputnik môže pomôcť k zvýšeniu zaočkovanosti. Pacient by sa mal dostať k liekom bez ohľadu na to, či je liek zo západu alebo východu. Na lieky by sa politika nemala vzťahovať. Ak je liek účinný a má dôveru u pacienta, je úplne jedno z akej pochádza zemepisnej šírky. Slovenská národná strana na príklade Maďarska poukazuje na to, že Sputnik je účinný a ľuďom pomáha. Zdôrazňujeme, že očkovanie musí byť dobrovoľné, a že pred očkovaním by občan Slovenskej republiky mal podstúpiť krvný test na meranie protilátok a hlavne by mala byť posilnená ambulantná liečba. Takisto je dôležité zdvihnutie platu zdravotníkom tak, ako SNS zdvihla platy učiteľom. Ak Česi dokázali za jeden rok zdvihnúť platy zdravotníkom o 27%, musí to zvládnuť i Slovenská republika.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás