NázoryĽuboš Blaha: Veronika Remišová nevie vylúčiť, či nebude kandidovať...

Ľuboš Blaha: Veronika Remišová nevie vylúčiť, či nebude kandidovať za OĽaNO. Na Markíze sa jej na to spýtali asi šesťkrát a ona zakaždým: odmlka, fráza, vypúlené oči. A potom zase – odmlka, fráza, vypúlené oči. Naša Vasilisa

-

Ľuboš Blaha: Veronika Remišová nevie vylúčiť, či nebude kandidovať za OĽaNO. Na Markíze sa jej na to spýtali asi šesťkrát a ona zakaždým: odmlka, fráza, vypúlené oči. A potom zase – odmlka, fráza, vypúlené oči. Naša Vasilisa

Na tomto odkaze si môžete pozrieť spomínanú ne/odpoveď Remišovej:

https://www.topky.sk/cl/10/2129631/VIDEO-Predsednicka-Remisova-v-uzkych–Liderka-Za-ludi-nevedela-najst-odpoved-na-jednoduchu-otazku-?fbclid=IwAR0vGQ2MPCLUbpLpmP_SwMwPKlHpp8Z1U-6X35QCWe8TVs-0kjopDsMrDlo

Novinky z vládnej koalície:

 1. Veronika Remišová nevie vylúčiť, či nebude kandidovať za OĽaNO. Na Markíze sa jej na to spýtali asi šesťkrát a ona zakaždým: odmlka, fráza, vypúlené oči. A potom zase – odmlka, fráza, vypúlené oči. Naša Vasilisa.
 2. Len pripomínam, že sa bavíme o predsedníčke Za ľudí. Keď už ani predsedníčka Za ľudí nechce ostať vo vlastnej strane, to je na Nobelovu cenu za smiech. Prosím, rozpusťte to, kým tam ešte máte aspoň vrátničku na centrále.
 3. Po inej strane sa, zdá sa, rozkukáva aj druhá tigrica v klietke. Kolíková. Naša krehká Marienka napísala, že je hrdá na to, čo dokázala vo vláde Roberta Fica. Až ma striaslo. Heš, potvora.
 4. Milá pani Kolíková, nesnažte sa. Môžete nám pochlebovať, koľko chcete, ale my v strane nemáme záujem o bacharky z Buchenwaldu, ktoré majú v sebe až toľko ženského citu, že hejtujú Milana Lučanského ešte aj po smrti.
 5. Len sa tak zamýšľam, ako je možné, že ste v takej „strašnej“ vláde, do ktorej od rána do večera kopete, dokázala také super veci v rezorte spravodlivosti – nejako vám to nesedí do protificovskej propagandy. Však si aspoň nešliapte po jazyku, keď už hejtujete.
 6. Novinku majú aj v OĽaNO. Poslanec Herák už čelí ďalšiemu obvineniu – obnovili ďalší prípad zneužívania mladistvej. Toto už ani nepripomína vládnu koalíciu, ale seriál Criminal Minds. Zavolajte na Heráka agenta Hotchnera, prosím!
 7. Ja len, že konečne sme sa na Slovensku dozvedeli, čo mali všetci tí krikľúni na námestiach na mysli, keď kričali Slušné Slovensko. Aha, toto.
 8. Ja len tak rátam. Pavián Stanke sa im hneď po protestoch ožral a sadol za volant. Šeliga sa nechal kúpiť teplým miestečkom od Kisku a potom sa tiež ožral.
 9. A veľkí záchrancovia slušnosti od Matoviča rozložili Slovensko na rešeto a ešte sa z nich vykľuli aj pedofili. Ešteže im česť zachraňuje profesor Pročko, ktorý údajne práve pracuje na dizertačnej práci na tému Kotúľ vpred v komparácii s kotúľom vzad. Gratulujeme.
 10. Na úplného vidláka to dáva minister vnútra Mikulec. Áno, aj ten je zo zvrhlého OĽaNO. Je na čele rezortu, kde prebieha vojna policajtov, ktorá skončila až smrťou Milana Lučanského. Podľa správy SIS nastal rozklad národnej bezpečnosti. A pánko chodí vysmáty ako lečo.
 11. A ešte veselo odkazuje, že on prižmúri očko, že ho chcú odvolať aj vlastní koaliční partneri. Sebareflexia – nula. Vždy som si myslel, že nič primitívnejšie ako Naď nemôže vzniknúť – aspoň nie v druhu homo sapiens. A ajhľa – Roman.
 12. Sú rozvadení. Sú plní nenávisti. Slovensku už vedia ponúknuť len hádky a blen. Netrpezlivo čakáme na referendum – a ak Čaputová referendum zmarí, tak ich ľudia vyženú čapicami, tomu verte.
 13. My medzitým robíme, čo sa dá. Vláda kope aj do našich najsilnejších národných tradícii a ubližuje aj Slovenskému zväzu protifašistických bojovníkov.
 14. Bez našich sovietskych osloboditeľov a hrdinských povstalcov by nás nebolo – ale to primitívovi nevysvetlíš!
 15. My máme hlbokú úctu k našim národným dejinám, k Slovenskému národnému povstaniu, k Červenej armáde, k ruskému národu, k našim protifašistickým bojovníkom.
  Opäť sme s nimi za stranu Smer podpísali dohodu o spolupráci. Držíme palce a ďakujeme za všetko!
  Bojujeme, priatelia! Proti primitivizmu, proti zlobe, proti historickej amnézii – za hrdé Slovensko!
- reklama -

Zdroj: FB Ľuboš Blaha, Topky.sk

- Advertisement -
- Advertisement -

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Čakajú nás zásadné politické udalosti – referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné… Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

spot_imgspot_img

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás